Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czekają na autobus nie trzeba już siadać na parapecie sklepu - na "Bałtyku" pojawiły się ławki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czekają na autobus nie trzeba już siadać na parapecie sklepu - na "Bałtyku" pojawiły się ławki
22-05-2014 13:08   Janusz Ludwiczak
W połowie kwietnia zmieniła się lokalizacja przystanku autobusowego w okolicach Ronda Kaponiera. Przez ponad miesiąc pasażerowie musieli czekać na autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospiesznej L oraz nocnych 238, 240, 242, 249, 251 i 252 na stojąco, gdyż na przystanku nie było ławki. Pomocny okazał się parapet jednego ze sklepów.

Dopiero po miesiącu ZTM ustawił na tymczasowym przystanku "Rondo Kaponiera", przy hotelu Sheraton ławki, na których mogą spocząć pasażerowie w oczekiwaniu na autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospiesznej L oraz nocnych 238, 240, 242, 249, 251 i 252.

Przypomnijmy. Od 16 kwietnia autobusy jadące w kierunku Ławicy i Grunwaldu zatrzymują się na przystanku, który zlokalizowany został na ul. Bukowskiej, za wjazdem na parking hotelu Sherathon. Wszystko z powodu złego stanu przystanku zbudowanego specjalnie na Euro 2012. Okazuje się, że remont "Bałtyku" ma rozpocząć się dopiero po 20 czerwca.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: