Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do października nierówne i brakujące chodniki na Kasprzaka przejdą do historii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do października nierówne i brakujące chodniki na Kasprzaka przejdą do historii
15-07-2014 00:47   Janusz Ludwiczak
Krzywe i nierówne chodniki, dziurawe a nawet brakujące płytki - tak wygląda droga pieszych na ul. Kasprzaka. ZDM ogłosił właśnie przetarg na remont chodników na odcinku od Hetmańskiej do Morawskiego.

W tym roku udało się przeprowadzić już remont chodników na ul. Niegolewskich, w dodatku siedem tygodni przed czasem, o czym pisaliśmy dwa tygodnie temu. Niebawem rozpocznie się kolejny remont. Do października, do historii przejdą krzywe, nierówne, dziurawe i brakujące chodniki na ul. Kasprzaka.

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na wykonaniu remontu nawierzchni chodnika w ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Hetmańskiej do budynku nr 13 strona wschodnia.

Wykonawcy mają czas do 28 lipca na składanie ofert. Kryterium oceny jest najniższa cena. Remont chodników na ul. Kasprzaka będzie musiał zostać zrealizowany do 10 października.


Komentarze (1)

16-07-2014 08:22:33
M.
A co z chodnikiem na Kasprzaka, pomiędzy Sczanieckiej i Niegolewskich? Ten odcinek pozostanie z krzywymi chodnikami za karę, czy na pamiątkę?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

27

lis

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Katarzynki
• nauka jazdy tramwajem
• zwiedzanie Izby Pamięci
• wystawa modeli papierowych, w skali HD i z klocków Lego w godz. 12:00-16:00

Dworzec Zachodni
Katarzynki
• wystawa taboru historycznego i współczesnego
• wystawa pojazdów technicznych
przystanek PeSTki - w godz. 12:00-16:00

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: