Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Niderlandzka Para Królewska zawitała na Dworcu Letnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Niderlandzka Para Królewska zawitała na Dworcu Letnim
27-06-2014 11:01   Janusz Ludwiczak
Niecodziennych pasażerów przywitał w środę Dworzec Letni. Jego Królewska Mość Król Willem-Alexander i Jej Królewska Mość Królowa Maxima wraz ze sporą liczbą przedstawicieli Dworu Królewskiego Niderlandów przyjechali na peron 4b pociągiem ze Swarzędza.

W środę z trzygodzinną wizytą przybyła do Poznania Niderlandzka Para Królewska. Jednym z celów wizyty było między innymi uczczenie obchodów drugiej rocznicy funkcjonowania wahadłowego połączenia kolejowego między Swarzędzem a Rotterdamem. Para Królewska udała się na krótką wizytę do Centrum Logistycznego Clip w Swarzędzu. Stamtąd wszyscy pociągiem udali się do Poznania, gdzie wysiedli na Dworcu Letnim. Na zakończenie wizyty Król wraz z Królową odwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie odbywało się Forum Współpracy Polsko-Holenderskiej i targi przedsiębiorców.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: