Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można płacić już kartą w Biedronce... póki co tylko na Strusia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można płacić już kartą w Biedronce... póki co tylko na Strusia
17-06-2014 13:52   Janusz Ludwiczak
Do tej pory Biedronka była jednym z nielicznych sklepów, w którym nie można było płacić kartą płatniczą. Teraz ulega to zmianie. Od poniedziałku zapłacimy kartą za zakupy w dyskoncie tej sieci, póki co tylko przy ul. Strusia.

Sieć Biedronka, po zakończonym etapie prób wewnętrznych, udostępnia w ramach pilotażu w wybranych lokalizacjach możliwość dokonywania płatności kartami swoim klientom - czytamy w komunikacie prasowym Jeronimo Martins Polska.

Docelowo kartami płatniczymi będziemy mogli zapłacić we wszystkich sklepach sieci Biedronka w lipcu. Na razie za zakupy kartą płatniczą zapłacimy tylko w Biedronce przy ul. Strusia. W dyskontach tej sieci przy ul. Wojskowej, Polnej i Łukaszewicza będzie to możliwe za kilka dni.

Do tej pory Jeronimo Martins Polska nie chciało wprowadzić terminali płatniczych ze względu na prowizje. Biedronce stało się to opłacalne po obniżeniu opłat interchange. Od stycznia transakcja za prowizję kartową pobierana przez operatora wynosi 0,5 % jej wartości, czyli o ponad połowę mniej. Kolejne zniżki dla sklepów mogą zostać wprowadzone po kolejnej obniżce stawek interchange do poziomu 0,2-0,3 % wartości transakcji.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: