Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal
13-03-2014 07:24   redakcja, Janusz Heller
Kreatywność to rzecz ważna. W ramach projektu "W Kręgu dobrej energii" Klub Osiedlowy "Krąg" zorganizował zajęcia z treningu umysłu.

Trening umysłu jest cyklem bezpłatnych warsztatów rozwoju osobistego dla osób w wieku 60+. Zajęcia są doskonałą okazją, aby dowiedzieć się jak rozwinąć bądź poprawić sprawność umysłową.

W trakcie warsztatów w przyjaznej atmosferze, odbywają się ćwiczenia treningu pamięci, orientacji, logicznego myślenia, funkcji językowych i wzrokowo-przestrzennych. Ćwiczenie twórczego myślenia pozwoli w przyszłości seniorom znaleźć skuteczne rozwiązania w nietypowych dla nich sytuacjach.

Podczas jednych z zajęć seniorzy otrzymali ambitne zadanie stworzenia z nietuzinkowych produktów kostiumu na bal karnawałowy.

Trening umysłu realizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Galiarda" w ramach projektu "W Kręgu dobrej energii".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: