Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal
13-03-2014 07:24   redakcja, Janusz Heller
Kreatywność to rzecz ważna. W ramach projektu "W Kręgu dobrej energii" Klub Osiedlowy "Krąg" zorganizował zajęcia z treningu umysłu.

Trening umysłu jest cyklem bezpłatnych warsztatów rozwoju osobistego dla osób w wieku 60+. Zajęcia są doskonałą okazją, aby dowiedzieć się jak rozwinąć bądź poprawić sprawność umysłową.

W trakcie warsztatów w przyjaznej atmosferze, odbywają się ćwiczenia treningu pamięci, orientacji, logicznego myślenia, funkcji językowych i wzrokowo-przestrzennych. Ćwiczenie twórczego myślenia pozwoli w przyszłości seniorom znaleźć skuteczne rozwiązania w nietypowych dla nich sytuacjach.

Podczas jednych z zajęć seniorzy otrzymali ambitne zadanie stworzenia z nietuzinkowych produktów kostiumu na bal karnawałowy.

Trening umysłu realizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Galiarda" w ramach projektu "W Kręgu dobrej energii".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: