Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Seniorki na zajęciach z treningu umysłu stworzyły kostium na bal
13-03-2014 07:24   redakcja, Janusz Heller
Kreatywność to rzecz ważna. W ramach projektu "W Kręgu dobrej energii" Klub Osiedlowy "Krąg" zorganizował zajęcia z treningu umysłu.

Trening umysłu jest cyklem bezpłatnych warsztatów rozwoju osobistego dla osób w wieku 60+. Zajęcia są doskonałą okazją, aby dowiedzieć się jak rozwinąć bądź poprawić sprawność umysłową.

W trakcie warsztatów w przyjaznej atmosferze, odbywają się ćwiczenia treningu pamięci, orientacji, logicznego myślenia, funkcji językowych i wzrokowo-przestrzennych. Ćwiczenie twórczego myślenia pozwoli w przyszłości seniorom znaleźć skuteczne rozwiązania w nietypowych dla nich sytuacjach.

Podczas jednych z zajęć seniorzy otrzymali ambitne zadanie stworzenia z nietuzinkowych produktów kostiumu na bal karnawałowy.

Trening umysłu realizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Galiarda" w ramach projektu "W Kręgu dobrej energii".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: