Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyrektor ZTM opowiadał seniorom w "Kręgu" o zaletach karty PEKA - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyrektor ZTM opowiadał seniorom w "Kręgu" o zaletach karty PEKA
21-09-2013 00:06   Janusz Ludwiczak
Co to jest PEKA i jak będzie działać Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna - tego mogli dowiedzieć się seniorzy podczas spotkania konsultacyjnego, które odbyło się w czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

Na pytania seniorów dotyczących Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej - PEKA odpowiadał Bogusław Bajoński, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego. W trakcie spotkania seniorzy mogli dowiedzieć się również o planowanym programie lojalnościowym - biletach do instytucji miejskich, rabatach oraz dodatkowych propozycjach, a także wziąć udział w dyskusji. Na uczestników konsultacji czekały drobne upominki.

Organizatorem spotkania konsultacyjnego dotyczącego PEKI były: Oddział Dialogu Społecznego Biura Prezydenta, Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz ZTM.


Komentarze (2)

21-09-2013 15:09:45
Nie lubię GROBELNEGO
No ZTM trzęsie portkami bo jeśli nie zbierze 450,00 osłów to będzie musiał oddać dotacje heheh . Wszak to jest coś bo willa na Matejki kosztowała 13 milionów. Więc jelenie niech kupują . No Dy-rol do seniorów teraz leci jutro do szkół i przedszkoli hehe
21-09-2013 09:34:36
Ewa
Z jakiej racji pracownicy i całe rodziny mają darmowe przejazdy???? Na stronie ZTM jest podane, kto ma ulgi w korzystaniu z transportu. Wynika z tego wykazu, że płacą tylko biedni pracownicy , co mają 1300 n rękę, bo reszta i tak jeździ samochodami. Odebrać przywileje i wyjdziecie na swoje.
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: