Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzydlate piękności prezentowały się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzydlate piękności prezentowały się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
09-02-2014 18:51   Janusz Ludwiczak
Jedwabistą, Karzełka, Kochina, Swifta Egipskiego czy Strasserę można było zobaczyć podczas Regionalnej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych, która odbyła się w weekend na Targach.

W ramach Regionalnej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych można było zobaczyć ponad półtora tysiąca gołębi kilkudziesięciu ras i 140 królików różnych odmian wystawionych przez ponad 120 hodowców.

Wśród prezentowanych odmian gołębi znalazły się Olbrzym, King, Stasser czy Swift Egipski. W klatkach wystawiony był drób ozdobny ras Jedwabista, Kochin czy Karzełek.

Regionalnej Wystawi Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych towarzyszyła wystawa Międzynarodowego Klubu Gołębi Ras Krótkodziobych. Obie imprezy rozpoczęły równocześnie jubileusz 125-lecia Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: