Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzydlate piękności prezentowały się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzydlate piękności prezentowały się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
09-02-2014 18:51   Janusz Ludwiczak
Jedwabistą, Karzełka, Kochina, Swifta Egipskiego czy Strasserę można było zobaczyć podczas Regionalnej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych, która odbyła się w weekend na Targach.

W ramach Regionalnej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych można było zobaczyć ponad półtora tysiąca gołębi kilkudziesięciu ras i 140 królików różnych odmian wystawionych przez ponad 120 hodowców.

Wśród prezentowanych odmian gołębi znalazły się Olbrzym, King, Stasser czy Swift Egipski. W klatkach wystawiony był drób ozdobny ras Jedwabista, Kochin czy Karzełek.

Regionalnej Wystawi Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Królików i Ptaków Egzotycznych towarzyszyła wystawa Międzynarodowego Klubu Gołębi Ras Krótkodziobych. Obie imprezy rozpoczęły równocześnie jubileusz 125-lecia Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: