Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miłośnicy gołębi pocztowych od ćwierć wieku spotykają się w "Kręgu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miłośnicy gołębi pocztowych od ćwierć wieku spotykają się w "Kręgu"
27-11-2013 00:48   Janusz Ludwiczak
W ostatni poniedziałek listopada zgodnie z wieloletnią tradycją członkowie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych zebrali się w Klubie "Krąg" na dorocznym podsumowaniu sezonu. Od ponad 25 lat ponad 30-osoba grupa miłośników gołębi spotyka się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Podczas spotkania najaktywniejsi członkowie koła miłośników gołębi pocztowych otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

W każdy ostatni poniedziałek miesiąca w "Kręgu" spotyka się ponad 30-osobowa grupa sympatyków tych zwierząt.

Okręg wielkopolski liczy ok. 2 tysięcy członków, w Poznaniu jest prawie 270 miłośników gołębi pocztowych. W naszym kole, które działa przy Klubie "Krąg" działa 35 osób w wieku od 21 do 80 lat. Jedni wolą psy, inni koty, a my mamy zamiłowanie do gołębi pocztowych - powiedział Bronisław Wojnowski z Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Poznań, koło 285 sekcja 2.


Komentarze (1)

10-12-2013 16:10:30
Mariusz J.
Gratulacje dla kolegów za osiągnięte wyniki w mijającym sezonie.Oby były jeszcze lepsze w nadchodzącym roku 2014, a na ŚWIĘTA wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia.Pozdrawiam DOBRY LOT.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: