Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kampania wyborcza jednak ruszyła. Po Filipie Kaczmarku promuje się Marek Siwiec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kampania wyborcza jednak ruszyła. Po Filipie Kaczmarku promuje się Marek Siwiec
05-02-2014 07:31   Janusz Ludwiczak
Wybory do Europarlamentu dopiero za 3,5 miesiąca, jednak na ulicach możemy zobaczyć już banery z reklamą nie tylko Filipa Kaczmarka z PO, ale również Marka Siwca.

We wtorek pisaliśmy, że na bilbordzie i wiatach przystankowych m.in. przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej pojawiły się reklamy Filipa Kaczmarka. Więcej w artykule: "Kampania wyborcza ruszyła?".

Na bilbordach promuje się również Marek Siwiec z SLD. Na ulicy Głogowskiej, w pobliżu Parku Wilsona polityk pod hasłem "Młodzi w pracy" zaprasza na bezpłatne porady doradcy zawodowego. Czyżby to początek kampanii wyborczej? Nowych europarlamentarzystów mamy wybierać 25 maja.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: