Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kampania wyborcza jednak ruszyła. Po Filipie Kaczmarku promuje się Marek Siwiec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kampania wyborcza jednak ruszyła. Po Filipie Kaczmarku promuje się Marek Siwiec
05-02-2014 07:31   Janusz Ludwiczak
Wybory do Europarlamentu dopiero za 3,5 miesiąca, jednak na ulicach możemy zobaczyć już banery z reklamą nie tylko Filipa Kaczmarka z PO, ale również Marka Siwca.

We wtorek pisaliśmy, że na bilbordzie i wiatach przystankowych m.in. przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej pojawiły się reklamy Filipa Kaczmarka. Więcej w artykule: "Kampania wyborcza ruszyła?".

Na bilbordach promuje się również Marek Siwiec z SLD. Na ulicy Głogowskiej, w pobliżu Parku Wilsona polityk pod hasłem "Młodzi w pracy" zaprasza na bezpłatne porady doradcy zawodowego. Czyżby to początek kampanii wyborczej? Nowych europarlamentarzystów mamy wybierać 25 maja.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: