Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" upiekły pierniki i zasiadły do wspólnej wigilii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" upiekły pierniki i zasiadły do wspólnej wigilii
26-12-2013 21:52   Janusz Ludwiczak
Dzieci z przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" wspólnie z rodzicami upiekły świąteczne pierniczki i ozdobiły je kolorowym lukrem i posypkami. Przedszkolaki spotkały się również na wspólnej wigilii, w trakcie której podzieliły się opłatkiem. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu z uszkami i karpia z ziemniakami i kapustą. Dzieci odwiedził również Gwiazdor.

W Przedszkolu nr 39 "Leśne Ludki" odbyły się warsztaty rodzinne, w trakcie których dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami piekły pierniki, a także ozdabiały je kolorowym lukrem i posypkami.

Kilka dni później odbyło się spotkanie integracyjne "W czarodziejskiej krainie pierników" z uczniami młodszych klas, ze Szkoły Podstawowej nr 26.

Dzieci miały okazję poznać tradycje związane z Bożym Narodzeniem , brały udział w zabawach ruchowo-muzycznych, a także uczestniczyły w piernikowych warsztatach. Zabawom towarzyszyło wiele radości - wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki".

Natomiast w piątek, 20 grudnia odbyła się wigilia, w trakcie której dzieci smakowały potrawy świąteczne. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu z uszkami i karpia z ziemniakami i kapustą. Dzieci odwiedził również Gwiazdor, którzy każdemu dziecku wręczył prezent. Przedszkolaki śpiewały również kolędy wspólnie z ks. Markiem Balcerem, proboszczem Parafii Św. Anny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: