Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" upiekły pierniki i zasiadły do wspólnej wigilii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" upiekły pierniki i zasiadły do wspólnej wigilii
26-12-2013 21:52   Janusz Ludwiczak
Dzieci z przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" wspólnie z rodzicami upiekły świąteczne pierniczki i ozdobiły je kolorowym lukrem i posypkami. Przedszkolaki spotkały się również na wspólnej wigilii, w trakcie której podzieliły się opłatkiem. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu z uszkami i karpia z ziemniakami i kapustą. Dzieci odwiedził również Gwiazdor.

W Przedszkolu nr 39 "Leśne Ludki" odbyły się warsztaty rodzinne, w trakcie których dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami piekły pierniki, a także ozdabiały je kolorowym lukrem i posypkami.

Kilka dni później odbyło się spotkanie integracyjne "W czarodziejskiej krainie pierników" z uczniami młodszych klas, ze Szkoły Podstawowej nr 26.

Dzieci miały okazję poznać tradycje związane z Bożym Narodzeniem , brały udział w zabawach ruchowo-muzycznych, a także uczestniczyły w piernikowych warsztatach. Zabawom towarzyszyło wiele radości - wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki".

Natomiast w piątek, 20 grudnia odbyła się wigilia, w trakcie której dzieci smakowały potrawy świąteczne. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu z uszkami i karpia z ziemniakami i kapustą. Dzieci odwiedził również Gwiazdor, którzy każdemu dziecku wręczył prezent. Przedszkolaki śpiewały również kolędy wspólnie z ks. Markiem Balcerem, proboszczem Parafii Św. Anny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: