Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Budynki po Politechnice na Palacza zostaną wyburzone? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Budynki po Politechnice na Palacza zostaną wyburzone?
27-08-2013 01:04   Janusz Ludwiczak
Firma Lidl kupiła od Politechniki dwa budynki przy ul. Palacza 18, w których mieścił się dom gościnny Asystent. Na razie nie wiadomo, czy obiekty zostaną wyburzone czy zagospodarowane.

Jak już pisaliśmy w czwartek Politechnika Poznańska sprzedała za 8,8 milionów złotych swoją nieruchomość przy ul. Palacza 18. Nowym właścicielem budynków została firma Lidl, która planuje na tej działce urządzić tutaj swój sklep. Więcej w artykule: Lidl kupił dom gościnny Politechniki na Palacza.

Na razie nie wiadomo czy market powstanie w istniejącym budynku przy ul. Palacza 18, czy Dom Gościnny "Asystent" zostanie wyburzony, a w jego miejscu wybudowany zostanie dyskont.

Firma Lild jest dopiero od niedawna właścicielem nieruchomości Dom Gościnny Asystent przy ul. Palacza w Poznaniu. W chwili obecnej wstępnie analizujemy sposób jego zagospodarowania. Najbliższe plany dotyczące niniejszego terenu i budynku nie są jeszcze określone - wyjaśnia Patrycja Kamińska z Biura Prasowego Lidl Polska.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: