Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont został przesunięty o tydzień. "Osiemnastka" będzie dalej jeździć przez Wildę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont został przesunięty o tydzień. "Osiemnastka" będzie dalej jeździć przez Wildę
15-06-2013 00:30   Janusz Ludwiczak
Nie 15, a dopiero 22 czerwca rozpocznie się remont torowiska na Górnej Wildzie. Z kolei od 9 do 18 lipca m.in. "jedenastka" i "piętnastka" nie będą dojeżdżać na Starołękę, a to dlatego, że prowadzony będzie remont torowiska na Rondzie Starołęka (od strony ul. Starołęckiej).

Jak informowaliśmy tydzień temu 15 czerwca miał rozpocząć się remont torowiska na ul. Górna Wilda. MPK przesunęło prace o tydzień. Ekipy remontowe rozpoczną wymianę szyn, akcesoriów torowych i nawierzchni tydzień później.

Przez dwa tygodnie, od 22 czerwca do 5 lipca tramwaje linii nr 2, 9 i 18 będą kursować objazdem ulicami: 28 Czerwca 1956 r., Wierzbięcice i Królowej Jadwigi. Na ul. Wierzbięcice, przy skrzyżowaniu z ul. Matyi utworzony zostanie tymczasowy przystanek tramwajowy.

Z kolei od 9 do 18 lipca m.in. "jedenastka" i "piętnastka" nie będą dojeżdżać na Starołękę, a to dlatego, że prowadzony będzie remont torowiska na Rondzie Starołęka (od strony ul. Starołęckiej). Swoje trasy zmienią tramwaje linii nr 4, 11, 12, 15 i 17. Od Ronda Starołęka na Starołękę mają kursować tramwaje wahadłowe.

W wakacje przeprowadzony zostanie jeszcze remont torowiska na ul. 28 Czerwca (od 19 do 29 lipca), na skrzyżowaniu Jana Pawła II z abpa. Baraniaka (od 7 do 14 sierpnia) oraz na Wierzbięcicach (od 19 do 28 sierpnia). Ponadto w pierwszy sierpniowy weekend tramwaje nie pojadą ulicą Królowej Jadwigi, a to z powodu wymiany sieci trakcyjnej. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: