Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Osiemnastka" zmieni trasę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Osiemnastka" zmieni trasę
07-06-2013 15:55   Janusz Ludwiczak
Od przyszłej soboty tramwaje linii nr 18 będą jeździć zmienioną trasą, a to z powodu remontu torowiska na ul. Górna Wilda.

W sobotę, 15 czerwca rozpocznie się remont torowiska na ul. Górna Wilda oraz w rejonie Rynku Wildeckiego. Ekipy MPK będą wymieniać tam szyny, akcesoria torowe i nawierzchnię.

Przez dwa tygodnie, do 28 czerwca tramwaje linii nr 2, 9 i 18 będą kursować objazdem ulicami: 28 Czerwca 1956 r., Wierzbięcice i Królowej Jadwigi. Na ul. Wierzbięcice, przy skrzyżowaniu z ul. Matyi utworzony zostanie tymczasowy przystanek tramwajowy.

Z kolei dzień później, w sobotę 29 czerwca torowcy przeniosą się na ul. Wierzbięcice. Remont torowiska w tym miejscu prowadzony będzie do 8 lipca, a objazdem będzie kursować "dziesiątka".


Komentarze (2)

08-06-2013 20:50:20
Pieta
18 dołączyła do stada 2,9 i 10, które na Dębiec i z Dębca również jadą stadami jeden za drugim... jak wracają, to się spotykają również. Chyba wszyscy inżynierowie wyjechali do Anglii, bo w MPK lub ZTM nie został już na 100% żaden :-(
08-06-2013 16:35:49
j
a już miałem nadzieję, że wróci na Głogowska, na której w porywach zostały 2 linie, oczywiście bez względu na ilość jeżdżące stadnie - "ukłony" dla "planistów" z MPK :(
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: