Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zakończyło się czyszczenie stawów w Parku Wilsona. Na dnie leżały butelki i deskorolki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zakończyło się czyszczenie stawów w Parku Wilsona. Na dnie leżały butelki i deskorolki
28-04-2013 19:54   Janusz Ludwiczak
Aż 11 kontenerów śmieci musieli wywieź pracownicy Palmiarni. Na dnie czyszczonych stawów w Parku Wilsona leżały nie tylko puszki i butelki po piwie, ale także części od rowerów, telefony komórkowe i deskorolki. Obecnie zbiorniki napełniane są wodą. Na długi weekend uruchomiona ma zostać również fontanna przy Muszli Koncertowej.

Tydzień temu rozpoczęły się porządki w Parku Wilsona. Ogrodnicy nie tylko zamiatają alejki, grabią trawniki i sadzą nowe kwiaty, ale także spuścili wodę ze wszystkich stawów i zbiorników wodnych na terenie Parku Wilsona. Wcześniej odłowione zostały wszystkie ryby, które obecnie pływają w specjalnych zbiornikach.

Pracownicy Palmiarni Poznańskiej musieli wywieźć 11 kontenerów, w których oprócz liści i mułu, znalazła się ogromna ilość śmieci. Na dnie zbiorników leżały nie tylko papierki, butelki i puszki, ale także części od rowerów, telefony komórkowe i deskorolki. W poprzednich latach znaleziono na dnie jednego ze stawów... tapczan.

W tym roku prace rozpoczęły się dopiero w ubiegłym tygodniu ze względu na przedłużoną zimę. Znaleźliśmy ogromną ilość butelek, a także części od rowerów i telefonów komórkowych. W poprzednich latach na dnie stawu leżał... tapczan. W sumie zebrało się jedenaście kontenerów śmieci - wyjaśnia Leszek Dezor z Palmiarni Poznańskiej, która administruje Parkiem Wilsona.

Obecnie stawy napełniane są znów wodą. W długi weekend powinna działać również fontanna znajdują się przy Muszli Koncertowej. Czyszczenie stawów w Parku Wilsona odbywa się co roku.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze dla dzieci i rodziców/dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com - liczba miejsc ograniczona

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: