Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach pokażą "Budownictwo przyszłości" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach pokażą "Budownictwo przyszłości"
26-01-2013 13:41   Janusz Ludwiczak
"Budownictwo przyszłości. Inteligenta architektura" - to hasło Międzynarodowych Targów Budownictwa "Budma 2013", które rozpoczynają się we wtorek na MTP. Na "Budmie" wystawcy zaprezentują nie tylko innowacyjne materiały, ale też nowoczesne systemy projektowania, budowania i zarządzania budynkami.

Od 29 stycznia do 1 lutego na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa "Budma 2013", którym towarzyszyć będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad "WinDoor-tech", Targi "CBS" – Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej – "Glass".

Swoją ofertę zaprezentuje ponad tysiąc wystawców z 35 krajów, m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Podczas "Budmy" zaprezentowanych zostanie wiele nowości w branży budowlanej. Nie zabraknie pokazów specjalistycznych, spotkań i konferencji. Ekspozycje zostaną podzielone na strefy tematyczne: "Budowlane premiery roku", "Automatyka i inteligentne sterowanie", "Modernizacja i rewitalizacja budynków". We współpracy z Izbą Architektów RP powstanie Strada di Architettura, czyli specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów. Swój wykład wygłosi Professore Renato Rizzi – wielka sława wśród architektów, niepokorny filozof, idący ",pod prąd:". Jest to jeden z najwybitniejszych i najbardziej niekonwencjonalnych współczesnych architektów, zdobywca wielu prestiżowych nagród w konkursach architektonicznych, twórca m.in. gmachu opery w Tokio, dzielnicy La Viltette w Paryżu, czy też projektant Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Wykład odbędzie się w środę, 30 stycznia w godz. 15:30-17:00.

W ramach Tagów "Budma" odbędzie się także Debata Architektoniczna, której uczestnicy rozmawiać będą o jakości przestrzeni publicznej jako wyniku działań architektów, inwestorów i urzędników, a także IV Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego, Dni Inżyniera Budownictwa.

W pawilonie 5A funkcjonować będzie Fabryka Okien PCV, w której będzie można na żywo zobaczyć produkcję okien. Dzięki akcji charytatywnej Otwórzmy Dzieciom Okno na Świat, prowadzonej wspólnie z Caritas Archidiecezji Krakowskiej, wyprodukowane podczas targów okna zostaną przekazane Placówce Wsparcia Dziennego oraz Stacji Opieki w Wieliczce, a także na budowę Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej.

Targi "Budma" można zwiedzać w godz. od 9:00 do 17:00, a ostatniego dnia imprezy (1 lutego) do 16:00. Bilety jednorazowe kosztują od 25 zł do 47 zł, wielokrotnego wstępu od 47 do 85 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: