Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Budma zakorkowała łazarskie ulice - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Budma zakorkowała łazarskie ulice
28-01-2012 19:16   Janusz Ludwiczak
Łatwego tygodnia nie mieli kierowcy. Z powodu targów Budma nie było ulicy, która nie była zakorkowana. Sznur samochodów od rana do wieczora ciągnął się nie tylko na głównych arteriach jak Głogowska, Kasprzaka, Matejki, Grunwaldzka, ale również na ulicach dojazdowych - Wyspiańskiego czy Śniadeckich.

Nawet 60 tysięcy osób odwiedziło targi Budma, które od wtorku do piątku odbywały się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Łatwego tygodnia nie mieli kierowcy. Praktycznie od rana do wieczora korkowały się nie tylko główne łazarskie ulice jak Głogowska, Kasprzaka, Matejki czy Grunwaldzka, ale również dojazdowe - Wyspiańskiego czy Śniadeckich. Najgorsza sytuacja była pomiędzy godz. 7 a 10 oraz między 15 i 18. Sytuację do tego komplikują remonty: Ronda Jeziorańskiego i ulicy Roosevelta, przez które i tak miasto jest zakorkowany.

Na niektórych skrzyżowaniach wyłączona była sygnalizacja świetlna, a ruchem sterowali policjanci. Tak było m.in. na krzyżówce Marcelińskiej i Przybyszewskiego oraz Szylinga i Bukowskiej.

Dla kierowców mamy dobrą wiadomość. Tak oblężone Targi szybko nam nie grożą.


Komentarze (1)

28-01-2012 19:23:16
Poznaniak
Korki, korki... podziękujmy za ten burdel w Poznaniu wszem panującemu R. Grobelnemu i klice z Magistratu . Mam cichą nadzieję, ze grobelniak wyleci ze swymi chłopcami z Poznania
Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: