Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Budma zakorkowała łazarskie ulice - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Budma zakorkowała łazarskie ulice
28-01-2012 19:16   Janusz Ludwiczak
Łatwego tygodnia nie mieli kierowcy. Z powodu targów Budma nie było ulicy, która nie była zakorkowana. Sznur samochodów od rana do wieczora ciągnął się nie tylko na głównych arteriach jak Głogowska, Kasprzaka, Matejki, Grunwaldzka, ale również na ulicach dojazdowych - Wyspiańskiego czy Śniadeckich.

Nawet 60 tysięcy osób odwiedziło targi Budma, które od wtorku do piątku odbywały się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Łatwego tygodnia nie mieli kierowcy. Praktycznie od rana do wieczora korkowały się nie tylko główne łazarskie ulice jak Głogowska, Kasprzaka, Matejki czy Grunwaldzka, ale również dojazdowe - Wyspiańskiego czy Śniadeckich. Najgorsza sytuacja była pomiędzy godz. 7 a 10 oraz między 15 i 18. Sytuację do tego komplikują remonty: Ronda Jeziorańskiego i ulicy Roosevelta, przez które i tak miasto jest zakorkowany.

Na niektórych skrzyżowaniach wyłączona była sygnalizacja świetlna, a ruchem sterowali policjanci. Tak było m.in. na krzyżówce Marcelińskiej i Przybyszewskiego oraz Szylinga i Bukowskiej.

Dla kierowców mamy dobrą wiadomość. Tak oblężone Targi szybko nam nie grożą.


Komentarze (1)

28-01-2012 19:23:16
Poznaniak
Korki, korki... podziękujmy za ten burdel w Poznaniu wszem panującemu R. Grobelnemu i klice z Magistratu . Mam cichą nadzieję, ze grobelniak wyleci ze swymi chłopcami z Poznania
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: