Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ}
28-01-2012 01:00   Janusz Ludwiczak
Nawet 60 tysięcy osób odwiedziło Targi Budma, które przez cztery dni odbywały się na MTP. W sumie na 60 tys. m kw., w czternastu pawilonach swoją ofertę prezentowało ponad 1420 wystawców z 33 krajów.

Były to już X XI Międzynarodowe Targi Budownictwa "BUDMA", którym towarzyszyły będą Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego "BUMASZ", Targi Branży Szklarskiej "GLASS" oraz salon "CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa".

Na "Budmie" można było zobaczyć praktycznie wszystko co do budownictwa potrzebne - od narzędzi, okien i drzwi, po koparki. Na salonie "CBS" wystawcy prezentowali m.in. sauny, boiska sportowe czy zjeżdżalnie wodne.

Wystawcy, by przyciągnąć przyszłych klientów postanowili w sposób nietypowy zaprezentować swoją ofertę. I tak Legion Rzymski pod dowództwem centuriona reklamował producenta drzwi, zaś Mariusz Pudzianowski - "Pudzian" podpisywał autografy na kalendarzach stoiska producenta pokryć dachowych i elewacyjnych.

Kolejna "Budma" już za rok, tymczasem w czwartek na MTP rozpoczynają się targi książki oraz targi edukacyjne, na których zaprezentują się przedszkola, szkoły i uczelnie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: