Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ}
28-01-2012 01:00   Janusz Ludwiczak
Nawet 60 tysięcy osób odwiedziło Targi Budma, które przez cztery dni odbywały się na MTP. W sumie na 60 tys. m kw., w czternastu pawilonach swoją ofertę prezentowało ponad 1420 wystawców z 33 krajów.

Były to już X XI Międzynarodowe Targi Budownictwa "BUDMA", którym towarzyszyły będą Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego "BUMASZ", Targi Branży Szklarskiej "GLASS" oraz salon "CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa".

Na "Budmie" można było zobaczyć praktycznie wszystko co do budownictwa potrzebne - od narzędzi, okien i drzwi, po koparki. Na salonie "CBS" wystawcy prezentowali m.in. sauny, boiska sportowe czy zjeżdżalnie wodne.

Wystawcy, by przyciągnąć przyszłych klientów postanowili w sposób nietypowy zaprezentować swoją ofertę. I tak Legion Rzymski pod dowództwem centuriona reklamował producenta drzwi, zaś Mariusz Pudzianowski - "Pudzian" podpisywał autografy na kalendarzach stoiska producenta pokryć dachowych i elewacyjnych.

Kolejna "Budma" już za rok, tymczasem w czwartek na MTP rozpoczynają się targi książki oraz targi edukacyjne, na których zaprezentują się przedszkola, szkoły i uczelnie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: