Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Akademia Bezpiecznej Kobiety - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Akademia Bezpiecznej Kobiety
26-09-2012 23:55   redakcja, asp.szt.Maciej Nowak
Odbyła się kolejna edycja programu Akademia Bezpiecznej Kobiety. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. W ramach zajęć uczestniczki brały udział w szkoleniu teoretycznym na temat występujących zagrożeń, a następnie mogły praktycznie poznać tajniki samoobrony pod okiem trenera sztuki walki.

W poniedziałek, 24 września policjanci z Referatów Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii z Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce i Komisariatu Policji Poznań-Grunwald w Szkole Podstawowej nr 71 przy ul. Przybyszewskiego 38 zorganizowali zajęcia w ramach programu prewencyjnego Akademia Bezpiecznej Kobiety.

Założeniami programu jest edukacja oraz zdobycie umiejętności, mających na celu wzrost bezpieczeństwa osobistego i zapobieganie przestępczości wobec kobiet.

W ramach zajęć przeprowadzono prelekcję na temat zagrożeń takich jak: kradzieże kieszonkowe, oszustwa, środki psychoaktywne, napady rabunkowe i sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Po części teoretycznej przeprowadzono również zajęcia praktyczne w zakresie samoobrony prowadzone przez wykwalifikowanego trenera.

Na zakończenie zajęć wszystkie uczestniczki otrzymały certyfikaty. Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem przez osoby biorące w nich udział.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: