Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Orliku w piłkę nożna grają... pracownicy Targów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Orliku w piłkę nożna grają... pracownicy Targów
18-08-2012 01:04   Janusz Ludwiczak
Okazuje się, że koledzy z pracy mogą również przebywać ze sobą również w czasie wolnym. Od maja pracownicy Targów w każdy wtorek spotykają się na Orliku przy Arenie, by pograć w piłkę nożną. Stworzyli nawet ligę "Friends Football Academy - Targi grają w piłkę nożną!".

W każdy wtorkowy wieczór grupa znajomych z Wydziału Projektowego Międzynarodowych Targów Poznańskich spotyka się, by wziąć udział w piłkarskich rozgrywkach.

Pomysł spotkań zrodził się na początku tego roku. Grupa znajomych z sekcji projektowania targowych stoisk IDEAEXPO.MTP pełna zapału do gry w piłkę nożną postanowiła poszukać dogodnego miejsca do rozgrywania meczów. Nie było łatwo, gdyż poznańskie boiska są od wiosny oblegane przez chętnych do gry. Radością napełniła nas informacja o budowie kompleksu sportowego Orlik na terenie Zespołu Szkół Gimnazjalno - Licealnych przy ulicy Wyspiańskiego 27. Jako absolwent tej właśnie szkoły wiedziałem, że mogę liczyć na dyrektora Lecha Sadowskiego, który zawsze służył pomocą swoim uczniom. Tym razem również nie zawiódł. Udało nam się wpisać w grafik rozgrywek i od maja co tydzień rozgrywamy mecze w gronie przyjaciół i współpracowników. Na Orliku spotykamy się co tydzień. Jak pogoda dopisze będziemy grać do października - wyjaśnia Łukasz Łata z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki życzliwości Zarządu MTP udało nam się otrzymać dofinansowanie do naszej aktywności sportowej na zakup obuwia, piłek, znaczników, rękawic bramkarskich itp. Powstał również logotyp spotkań i stworzyliśmy stronę internetową www.ffacademy.pl. Nasze spotkania nazwaliśmy Friends Football Academy - łącząca w sobie trzy najlepiej określające naszą pasję słowa: przyjaciele, piłka nożna, trening (nauka).
Chętnych do gry przybywa. Zorganizowaliśmy już pierwszą odsłonę turnieju FFA Cup w którym udział wzięło blisko 30 osób - prawie wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju są pracownikami MTP. Na początku przyszłego miesiąca szykuje się druga odsłona ponieważ chętnych do gry nie brakuje. Być może zaprosimy do gry samego prezesa Targów, pana Andrzeja Byrta
- dodaje Łukasz Łata.

Wtorkowy mecz MTP - Przyjaciele zakończył się wynikiem 14:17.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: