Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Co wspólnego mają Targi z "Łowcą androidów"? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Co wspólnego mają Targi z "Łowcą androidów"?
16-08-2012 17:22   Janusz Ludwiczak
Co mają wspólnego Międzynarodowe Targi Poznańskie z filmem "Blade Runner. Łowca androidów" będzie można dowiedzieć się podczas wycieczek, które do końca sierpnia będą odbywały się w każde poniedziałkowe, środowe i piątkowe południe. Sporym zainteresowaniem cieszy się również plaża, która powstała w ramach akcji "Lato z MTP". Do tej pory odwiedziło ją ponad 2,5 tysiąca osób.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wszystkich Poznaniaków, którzy ostatnie tygodnie wakacji planują spędzić w mieście do udziału w akcji "Lato z MTP". W programie m.in. turniej siatkówki plażowej i odkrywanie zakamarków targowego Poznania.

Miłośników sportu i aktywnego wypoczynku zapraszamy 25 i 26 sierpnia na Turniej Siatkówki Plażowej. Mecze będą rozgrywane jednocześnie na trzech specjalnie przygotowanych, pokrytych piaskiem boiskach zlokalizowanych na placu Marka na terenie MTP - zachęca Jacek Rychlewski, kierownik Zespołu Komunikacji Korporacyjnej MTP.

Rozgrywki pod nadzorem profesjonalnych sędziów rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do 18:00. Do udziału w turnieju mogą zgłaszać się dwuosobowe drużyny kobiet, mężczyzn oraz mieszane. Aby wziąć udział w turnieju należy do 24 sierpnia przesłać na adres e-mail:malgorzata_purol@wp.pl zgłoszenie mailowe zawierające imiona i nazwiska zawodników oraz nazwę drużyny.
W przypadku wolnych miejsc można zgłaszać swój udział także bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju. Koszt udziału w rozgrywkach to 10 zł od pary. Zawodnicy niepełnoletni mogą brać udział w zabawie pod warunkiem przekazania pisemnej zgody rodziców lub opiekunów. Organizator zapewnia uczestnikom ciepły posiłek z grilla oraz zapas wody mineralnej. Na zwycięzców rozgrywek czekają nagrody sportowe.

W każdy poniedziałek, środę oraz piątek można natomiast wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem szlakiem historycznym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Odkryjemy, co wspólnego mają MTP z filmem "Blade Runner. Łowca androidów", skąd w Poznaniu był nadawany pierwszy program telewizyjny, gdzie odbywały się najhuczniejsze przyjęcia oraz do którego pawilonu można było dojechać bezpośrednio koleją. Będzie można zajrzeć do niedostępnych na co dzień zakamarków - zapowiada Jacek Rychlewski z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Historię targowego Poznania będzie można poznać do końca sierpnia w każde poniedziałkowe, środowe i piątkowe południe. Zbiórka 20, 22, 24, 27, 29 lub 31 sierpnia o godz. 12:00 w holu Wejścia Wschodniego (wejście od ulicy Roosevelta, od strony Mostu Dworcowego).

Na mieszkańców czeka również plaża z blisko 900 tonami piasku, wygodne leżaki, parasole, kurtyna wodna dla ochłody, największa piaskownica w Poznaniu a także boiska do gry w badmintona, bule i piłkę nożną.

Przez dwa tygodnie funkcjonowania plaży odwiedziło nas ponad 2,5 tysiąca osób. Zainteresowanie jest duże. Boiska do siatkówki czy w piłkę nożną trzeba rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza w godzinach popołudniowych. Przed południem oblegana jest piaskownica, gdzie licznie przybywają mamy i babcie ze swoimi pociechami. Dostajemy nawet listy od dzieci, które nam dziękują, że mogą tutaj się pobawić - mówi Jacek Rychlewski z MTP.

Plażowa wyspa rozrywek na MTP funkcjonuje codziennie, również w weekendy w godz. od 9:00 do 20:00. Wejście od strony Mostu Dworcowego, zaś wjazd samochodem będzie możliwy od ul. Śniadeckich. Wstęp wolny, parking bezpłatny. Portal lazarz.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Ignacego Paderewskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: