Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach będzie można zobaczyć wystawę dyplomów studentów Uniwersytetu Artystycznego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach będzie można zobaczyć wystawę dyplomów studentów Uniwersytetu Artystycznego
12-06-2012 00:43   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci w pawilonie nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć wystawę dyplomów tegorocznych absolwentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Wystawa dyplomów będzie doskonałą okazją dla mieszkańców i gości odwiedzających Poznań, by zapoznać się z dorobkiem najbardziej progresywnej uczelni artystycznej w kraju. Młodzi artyści, którzy właśnie kończą swoją edukację, po tej ostatniej wspólnej wystawie, wkroczą już samodzielnie w życie zawodowe oraz rynek sztuki.

Ekspozycja będzie prezentować ponad 300 prac, które prezentowane będą w sektorach tematycznych: malarstwo, rysunek, grafika projektowa, grafika warsztatowa, rzeźba, fotografia, animacja, architektura wnętrz, intermedia, edukacja artystyczna, scenografia, architektura i urbanistyka oraz wzornictwo.

Obrony dyplomów magisterskich odbywać będą się od 15 do 21 czerwca, a już 22 czerwca nastąpi otwarcie wystawy dla publiczności. Ekspozycję będzie można podziwiać od 22 do 29 czerwca w godz. od 10:00 do 17:00. Wstęp wolny.

W ostatnim dniu wystawy, 29 czerwca o godz. 17:00 nastąpi uroczyste podsumowanie wystawy, którą uświetni prezentacja Pracowni Ubioru i Kostiumu (Kierunku Scenografia Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii, jednego z trzech największych kierunków w Polsce, obok Krakowa i Warszawy). Pokaz będzie zrealizowany z udziałem technik widowiskowych, profesjonalnych modelek i towarzyszącej muzyki.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: