Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Oliver Janiak pojawił się na targach Arena Design {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Oliver Janiak pojawił się na targach Arena Design {GALERIA ZDJĘĆ}
02-06-2011 01:08   Janusz Ludwiczak
Ponad pięć tysięcy osób odwiedziło Targi Arena Design oraz Targi Wnętrz Home Decor, które w ubiegłym tygodniu odbyły się na MTP.

Od 25 do 27 maja na MTP odbyły się targi wyposażenia wnętrz Home Decor, salon Luminexpo oraz Arena Design.

Na targach Home Decor nowości branży wykończenia i wyposażenia wnętrz prezentowało stu wystawców z 16 krajów. Swoją ofertę prezentowali m.in. dystrybutorzy mebli, dekoracji tkanin, oświetlenia, tkanin czy tekstyliów.

Natomiast Arena Design ukazała zwiedzającym nowe oblicza wzornictwa przemysłowego i architektury, a także pokazała nowe trendy w modzie, architekturze i designie.

Podczas targów można było zapoznać się z pracami przygotowanymi przed studentów poznańskich uczelni, m.in. Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego czy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Na Arena Design nie mogło zabraknąć też gości specjalnych, wśród których byli m.in. architekt austriacki prof. Wold D. Prix, niemiecki projektant Werner Aisslinger i projektant wzornictwa przemysłowego prof. dr Hartmut Esslinger.

Na MTP pojawiła się ekipa TVN, wśród niech Oliver Janiak, który przygotowywał program "Dzień Dobry TVN" oraz "Co za tydzień".


Komentarze (2)

08-06-2011 08:07:32
POZnania
Fajne impreza A oN czco tu robił?
02-06-2011 22:59:31
wera
w telewizji wygląda znacznie lepiej niż na żywo
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: