Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa
29-02-2012 03:47   redakcja, Straż Miejska
Uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego odwiedziła strażniczka miejska, by porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany jest międzynarodowy program edukacyjny " Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich".

Tuż po feriach zimowych strażniczka miejska odwiedziła uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego.

Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany międzynarodowy program edukacyjny "Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich", a uczniowie są członkami Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania dokonań w zakresie realizacji programu, jak również utrwalenia wiedzy w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących uczestników ruchu drogowego.

Uczestnicy spotkania wykazali się znakomita wiedzą w zakresie przepisów ruchu drogowego, co ułatwi z pewnością zdanie karty rowerowej.

Jak co roku, strażnicy szkolni będą wspierać nauczycieli wychowania komunikacyjnego w przeprowadzanych sprawdzianach wiedzy i umiejętności praktycznych kandydatów do uzyskania pierwszego "prawa jazdy".

Edyta Macutkiewicz SMMP Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: