Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa
29-02-2012 03:47   redakcja, Straż Miejska
Uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego odwiedziła strażniczka miejska, by porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany jest międzynarodowy program edukacyjny " Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich".

Tuż po feriach zimowych strażniczka miejska odwiedziła uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego.

Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany międzynarodowy program edukacyjny "Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich", a uczniowie są członkami Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania dokonań w zakresie realizacji programu, jak również utrwalenia wiedzy w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących uczestników ruchu drogowego.

Uczestnicy spotkania wykazali się znakomita wiedzą w zakresie przepisów ruchu drogowego, co ułatwi z pewnością zdanie karty rowerowej.

Jak co roku, strażnicy szkolni będą wspierać nauczycieli wychowania komunikacyjnego w przeprowadzanych sprawdzianach wiedzy i umiejętności praktycznych kandydatów do uzyskania pierwszego "prawa jazdy".

Edyta Macutkiewicz SMMP Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: