Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "dziewięćdziesiątce" rozpoczął działalność Szkolny Klub Bezpieczeństwa
29-02-2012 03:47   redakcja, Straż Miejska
Uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego odwiedziła strażniczka miejska, by porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany jest międzynarodowy program edukacyjny " Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich".

Tuż po feriach zimowych strażniczka miejska odwiedziła uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego.

Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W "dziewięćdziesiątce" realizowany międzynarodowy program edukacyjny "Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich", a uczniowie są członkami Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania dokonań w zakresie realizacji programu, jak również utrwalenia wiedzy w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących uczestników ruchu drogowego.

Uczestnicy spotkania wykazali się znakomita wiedzą w zakresie przepisów ruchu drogowego, co ułatwi z pewnością zdanie karty rowerowej.

Jak co roku, strażnicy szkolni będą wspierać nauczycieli wychowania komunikacyjnego w przeprowadzanych sprawdzianach wiedzy i umiejętności praktycznych kandydatów do uzyskania pierwszego "prawa jazdy".

Edyta Macutkiewicz SMMP Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: