Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zapach pierników unosił się na szkolnym korytarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zapach pierników unosił się na szkolnym korytarzu
13-12-2011 11:38   Janusz Ludwiczak
W piątek na korytarzach Szkoły Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego stanęły stoiska, na których można było kupić pierniki, makowce czy ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów "dziewięćdziesiątki". Po raz dziewiąty odbył się tam kiermasz świąteczny.

Prawdziwe tłumy odwiedziły w piątek Szkołę Podstawową nr 90 przy ul. Chociszewskiego, gdzie odbył się IX Kiermasz Świąteczny.

To już dziewiąty kiermasz jaki organizujemy. Co roku mamy coraz ładniejsze wyroby, które przygotowują same dzieci i ich rodzice. Poziom wykonania wyrobów z roku na rok jest coraz lepszy. Pomysły są coraz ciekawsze. Jest to przedsięwzięcie dosyć pracochłonne, ale angażuje nie tylko nauczycieli, uczniów, ale również w dużym stopniu rodziców. W tym roku dochód z kiermaszu przeznaczony jest na paczki, które będziemy tworzyć dla osób potrzebujących - mówi Romana Appelt, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 90 im. hr Władysława Zamoyskiego przy ul. Chociszewskiego.

W ramach kiermaszu odbyły się również konkursy na najładniejsze stoisko oraz konkursy z nagrodami, a także licytacje.


Komentarze (3)

14-12-2011 10:31:52
w
@kaska - Twoje pytanie kieruj do naszych ustawodawcow i tych, ktorzy ich wybierali;) a kiermasz super sprawa :) brawo 90
13-12-2011 17:24:14
kaśka
1. A czy prorok zrobił badania psychiatryczne?
13-12-2011 13:49:52
prorok
1.Czy było pozwolenie na zgromadzenie? 2.Czy proponowane produkty były przebadane przez Sanepid (atest)? 3.Czy był obecny przedstawiciel Urzędu Skarbowego? 3a.Czy na kwesty i licytacje została wyrażona zgoda przez stosowne organa? 4.Czy osoby przedstawione na zdjęciach wyraziły zgodę na upublicznianie swoich wizerunków? 5.Czy jest zgoda rodziców na wykorzystywanie nieletnich do celów marketingowo-zarobkowych? 6.Czy transparent "KAWIARENKA" na focie nr 22 nie jest próbą nakłaniania naszych dzieci do stosowania używek? 7.Czy napis na transparencie z fotki 27 nie powoduje że Wasze dzieci zadają niezręczne pytania? (dotyczy ateistów). Ece Polonia.:-(
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: