Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kasprzaka/Chociszewskiego: Jezdnia naprawiona. Obyło się bez zmiany trasy "164" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kasprzaka/Chociszewskiego: Jezdnia naprawiona. Obyło się bez zmiany trasy "164"
07-10-2020 00:26   Janusz Ludwiczak
Ekipy Aquanetu ułożyły już nową nawierzchnię na ulicy Kasprzaka przy skrzyżowaniu z Chociszewskiego, po tym jak w połowie września doszło do awarii wodociągowej i zapadnięcia się jezdni.

Przypomnijmy. 18 września piątek zapadła się jezdnia na ul. Kasprzaka, przy skrzyżowaniu z Chociszewskiego. Awarię udało się usunąć w ciągu dwóch dni.

Tydzień później, na sobotę, 26 września zaplanowane były prace związane z odtworzeniem nawierzchni na Kasprzaka. Autobusy linii nr 164 przez cały dzień miały jeździć objazdem przez Reymonta i Wyspiańskiego, jednak w związku z zapowiadanymi opadami deszczu prace odwołano.

W nocy z poniedziałku na wtorek ekipy Aqaunetu ułożyły nową warstwę nawierzchni i usunęły dotychczasową kostkę. Prace prowadzone były od godz. 23:30. Po dwóch godzinach przywrócono normalny ruch na ulicy Kasprzaka (pomiędzy Chociszewskiego i Potworowskiego). Tym razem obyło się bez zmiany trasy autobusów linii nr 164.

Dodajmy, że na początku września doszło do innej awarii, również na Kasprzaka. Zapadła się jezdnia przy skrzyżowaniu z Potworowskiego oraz pomiędzy ulicami Sczanieckiej i Niegolewskich. Awaria pierwotnie miała być usunięta w ciągu 2 dni, jednak z powodu deszczu prace przedłużyły się do tygodnia.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

29

wrz

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny, 90-lecie parafii - msza św. pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego

30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: