Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mapping na Olimpii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mapping na Olimpii
28-09-2019 08:45   Janusz Ludwiczak
Wieczorem na budynku dawnego kina Olimpia wyświetlony zostanie mapping.

Wszystko w ramach wielkiego finału "Krainy Olimpia", czyli projektu polegającego na ożywieniu dziedzińca przed dawnym Kinem Olimpia. Organizatorzy - Scena Robocza już czwarty rok wspólnie z dziećmi i sąsiadami tworzy i bawi dotąd zaniedbaną przestrzeń.

– Po udanych trzech latach prowadzenia wakacyjnego projektu wypracowaliśmy sprawdzoną formułę, której punktem wyjścia jest wiara w niezwykłą kreatywność dzieci i to one stają się głównymi kreatorami tego, co powstaje i zostawia swój stały ślad na sąsiedzkim skwerze. Doświadczone artystki i artyści zaproszenie do współpracy stwarzają wraz z dziećmi niezwykłe instalacje, ozdoby, wielkoformatowe rzeźby czy spektakl teatralny z ich udziałem. W ubiegłych latach do programu dołączony był również cykl darmowych spektakli granych na otwartej przestrzeni, który przyciągnął do Krainy wielu odbiorców z całego miasta i poza samą animacją czasu wolnego ukazywał szerokie spektrum działań możliwych w teatrze dla dzieci – wyjaśnia Maria Dutkiewicz ze Sceny Roboczej.

W sobotę o godz. 19:30 rozpocznie się wielki finał "Krainy Olimpia". Na budynku dawnego kina wyświetlony zostanie mapping, czyli trójwymiarowy multimedialny pokaz.

– Podczas naszego finałowego spotkania "Kraina Olimpia" ożyje. Mikołaj z .wju szykuje mapping, który sprawi, że Olimpia przybierze nowy kształt. Inni zaproszeni goście przeobrażą części naszego dziedzińca swoimi mikro-akcjami: Kraina Olimpia na ten finałowy wieczór stanie się magicznym miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć – zapowiada Maria Dutkiewicz.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: