Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Na Dworcu Zachodnim jest bomba" - znów fałszywy alarm - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Na Dworcu Zachodnim jest bomba" - znów fałszywy alarm
26-10-2009 00:53   Janusz Ludwiczak
W niedzielne popołudnie policja otrzymała informacje od anonimowego rozmówcy, że na Dworcu Zachodnim jest bomba. Znów ewakuowany był dworzec kolejowy. Na miejsce wezwali zostali policjanci. Przez 1,5 godziny Dworzec Zachodni zamknięty był dla pasażerów.

Po godz. 16 anonimowy rozmówca telefonując pod numer alarmowy 112 poinformował o podłożeniu bomby w holu Dworca Zachodniego. Na miejsce natychmiast przyjechała policja i straż pożarna. Funkcjonariusze z psem wykrywającym materiały wybuchowe przez półtorej godziny przeszukiwali budynek Dworca Zachodniego, ale niczego nie znaleźli.

O godz. 17:30 pasażerowie mogli znów kupować bilety na Dworcu Zachodnim. Policja poszukuje głupiego żartownisia. Podobne zdarzenie miało miejsce dokładnie miesiąc temu. Wtedy z hola Dworca Głównego PKP ewakuowano ponad pół tysiąca osób.


Komentarze (1)

26-10-2009 08:57:13
max
Założę się, że to ten sam żartowniś.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: