Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Żartowniś zatrzymany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Żartowniś zatrzymany
25-09-2009 00:15   Janusz Ludwiczak
Policjanci z Kalisza zatrzymali 46-letniego mieszkańca Konina, który w środę przyczynił się do ewakuacji poznańskiego dworca kolejowego.

W środę przed godz. 17 ok. pół tysiąca osób zostało ewakuowanych z Dworca Głównego PKP. Policja przez dwie godziny przeszukiwała budynek dworca, aby znaleźć bombę, o której poinformowała centralę PKP w Warszawie anonimowa osoba. Więcej w artykule: (Fałszywy) alarm bombowy - ewakuowano pół tysiąca osób.

Policjantom tylko godziny zajęły w znalezieniu głupiego żartownisia. W środę wieczorem kaliscy funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Konina, który już wcześniej miał podobne zdarzenia na swoim koncie. 1 września przekazał anonimową informację o podłożonych ładunkach wybuchowym w jednym z hipermarketów sieci Kaufland. Także i w tym przypadku bomby nie znaleziono.

Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Sprawa "bombiarza" trafiła już do sądu. 46-latek zapłaci koszty poniesionej akcji.


Komentarze (1)

25-09-2009 20:23:03
madzia
Ten facet został dziś zwolniony z aresztu do domu. Odsiedział 48h i sprawa zamknięta + do tego 1500zł grzywny. Co to jest. Tego faceta należy wysłać na leczenie do dobrych psychiatrów. Sytuacja fałszywych alarmów z pewnością się powtórzy.
Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: