Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Żartowniś zatrzymany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Żartowniś zatrzymany
25-09-2009 00:15   Janusz Ludwiczak
Policjanci z Kalisza zatrzymali 46-letniego mieszkańca Konina, który w środę przyczynił się do ewakuacji poznańskiego dworca kolejowego.

W środę przed godz. 17 ok. pół tysiąca osób zostało ewakuowanych z Dworca Głównego PKP. Policja przez dwie godziny przeszukiwała budynek dworca, aby znaleźć bombę, o której poinformowała centralę PKP w Warszawie anonimowa osoba. Więcej w artykule: (Fałszywy) alarm bombowy - ewakuowano pół tysiąca osób.

Policjantom tylko godziny zajęły w znalezieniu głupiego żartownisia. W środę wieczorem kaliscy funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Konina, który już wcześniej miał podobne zdarzenia na swoim koncie. 1 września przekazał anonimową informację o podłożonych ładunkach wybuchowym w jednym z hipermarketów sieci Kaufland. Także i w tym przypadku bomby nie znaleziono.

Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Sprawa "bombiarza" trafiła już do sądu. 46-latek zapłaci koszty poniesionej akcji.


Komentarze (1)

25-09-2009 20:23:03
madzia
Ten facet został dziś zwolniony z aresztu do domu. Odsiedział 48h i sprawa zamknięta + do tego 1500zł grzywny. Co to jest. Tego faceta należy wysłać na leczenie do dobrych psychiatrów. Sytuacja fałszywych alarmów z pewnością się powtórzy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: