Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 40 tysięcy osób odwiedziło Targi kilku pasji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 40 tysięcy osób odwiedziło Targi kilku pasji
04-02-2019 01:29   Janusz Ludwiczak
Coś dla siebie w miniony weekend na Targach mogli znaleźć miłośnicy wędkarska, sportów wodnych, a także osoby interesujące się sztuką przetrwania, łowiectwem czy lubiący podróże.

Weekend przysporzył wiele emocji wielbicielom wędkowania, amatorom aktywnego spędzania czasu nad wodą, podróżowania, a także tym, którzy interesują się łowiectwem, sztuką przetrwania oraz strzelectwem. Od piątku do niedzieli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich równolegle odbywały się będą Targi Wędkarskie "Rybomania", Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex", Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon", Targi Myślistwa i Strzelectwa "Knieje", a także Targi Militarne, Outdooru "Survival Force Expo" oraz Targi Strzelectwa "Shooting Pro".

Z danych MTP wynika, że kolejna edycja Targów Pasji przyciągnęła ponad 40 tysięcy zwiedzających.

– Wydarzenia zintegrowały pasjonatów kilku dziedzin i wielu pokoleń. Targi Rybomania, jak co roku cieszyły się wypełnionymi po brzegi pawilonami. Ponad 250 wystawców zaprezentowało swoją ofertę, a wśród atrakcji czekających na zwiedzających znalazły się pokazy rzutowe i muchowe oraz symulator holu. Podczas Boatexu na wielbicieli sportów wodnych i żeglarstwa czekały łodzie, katamarany, żaglówki, kajaki i wiele innych. Wśród licznych atrakcji znalazły się wydarzenia, które co roku wzbudzą zainteresowanie odwiedzających, jak: zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon, koncerty, prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich oraz ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie. Uczestnicy Targów będą również wziąć udział w konkursie jedzenia na czas kilogramowego wild burgera – podsumowuje Katarzyna Błochowiak z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tymczasem w przyszłym tygodniu, od 12 do 15 lutego na MTP odbędzie się Budma, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, którym towarzyszyć będą Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad "Windoor-Tech 2019".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: