Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach rozpoczęła się Olimpiada... Gołębi Pocztowych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach rozpoczęła się Olimpiada... Gołębi Pocztowych
26-01-2019 00:16   Janusz Ludwiczak
Ten weekend pawilony MTP zdominują gołębie pocztowe, a to za sprawą 36. Olimpiady Gołębi Pocztowych FCI, której towarzyszą największe w Polsce Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.

36. Olimpiada Gołębi Pocztowych to wydarzenie o skali międzynarodowej, w którym biorą udział hodowcy z całego świata, m.in. z Belgii, Holandii, Niemiec, a nawet z Chin, Japonii, Indii, RPA, Kuby, Filipin i oczywiście z Polski. Wydarzenie to po raz czwarty odbywa się w Polsce (dwie edycje miały miejsce w Katowicach, a w 2011 r. zorganizowano ją w Poznaniu).

Na wystawie gołębie z 33 delegacji rywalizować będą w 14 kategoriach, z czego 19 reprezentacji wystawi na ekspozycji po 40 ptaków z najbardziej prestiżowych hodowli na świecie. Gołębie olimpijskie można podziwiać w pawilonie 7A, zaś w halach nr 6, 7, 8 i 8A można zwiedzać Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: