Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach rozpoczęła się Olimpiada... Gołębi Pocztowych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach rozpoczęła się Olimpiada... Gołębi Pocztowych
26-01-2019 00:16   Janusz Ludwiczak
Ten weekend pawilony MTP zdominują gołębie pocztowe, a to za sprawą 36. Olimpiady Gołębi Pocztowych FCI, której towarzyszą największe w Polsce Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.

36. Olimpiada Gołębi Pocztowych to wydarzenie o skali międzynarodowej, w którym biorą udział hodowcy z całego świata, m.in. z Belgii, Holandii, Niemiec, a nawet z Chin, Japonii, Indii, RPA, Kuby, Filipin i oczywiście z Polski. Wydarzenie to po raz czwarty odbywa się w Polsce (dwie edycje miały miejsce w Katowicach, a w 2011 r. zorganizowano ją w Poznaniu).

Na wystawie gołębie z 33 delegacji rywalizować będą w 14 kategoriach, z czego 19 reprezentacji wystawi na ekspozycji po 40 ptaków z najbardziej prestiżowych hodowli na świecie. Gołębie olimpijskie można podziwiać w pawilonie 7A, zaś w halach nr 6, 7, 8 i 8A można zwiedzać Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

17:30
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki
I sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad
- Sala Biała Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim

24

kwi

15:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 30. Dni Łazarza

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Z cyklu: "Przez żołądek do kultury" - Francja - realizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty
Zapisy w sekretariacie Klubu Krąg.

25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: