Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzydlate piękności prezentują się na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
13-11-2016 01:26   Janusz Ludwiczak
Jedwabistą, Karzełka, Gila, Kapucyna, Loczka czy Pawika można zobaczyć podczas Krajowej Wystawy Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która odbywa się w pawilonie 4 MTP.

Na kolejnej Regionalnej Wystawie Gołębi Młodych, Królików i Drobiu Ozdobnego można zobaczyć ekspozycję blisko 900 sztuk gołębi 63 ras hodowanych w Polsce, którą prezentuje ponad 60 wystawców.

Na wystawie można zobaczyć gołębie m.in. ras: Ryś polski, Barwnogłówka poznańska, Krymka białostocka, Krymka polska, Brodawczak polski oczy Sroka krakowska. Ponadto prezentowany jest drób ozdobny takich ras jak: Serama, Ohiki, Cohin miniatura czy Cemani.

Najpiękniejsze gołębie można oglądać jeszcze w niedzielę w godz. od 7:00 do 13:00 w pawilonie nr 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety wstępu kosztują 15 złotych. Dzieci do lat 14 wejdą za darmo. Organizatorem wystawy jest Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: