Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyrektor POSiR został odwołany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyrektor POSiR został odwołany
11-06-2018 12:44   Janusz Ludwiczak
Utrata zaufania jest powodem odwołania Zbigniewa Madońskiego ze stanowiska dyrektora Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Szefem POSiR będzie teraz Łukasz Miadziałko, dotychczasowy zastępca i dyrektor maratonów.

Zbigniew Madoński kierował POSiR-em od wiosny 2013 roku. Powodem jego odwołania jest utrata zaufania przez prezydenta Poznania.

– Odwołanie dyrektora wiąże się z utratą zaufania. POSiR to samorządowy zakład budżetowy Miasta Poznania. Został powołany do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców w dziedzinie sportu i rekreacji. Jego funkcjonowanie nadzoruje prezydent Miasta Poznania, poprzez Wydział Sportu UMP. Organizacyjnie POSiR działa w ramach siedmiu oddziałów: Malty, Chwiałki, Kasprowicza, Camping Hotel Malta, Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na ul. Gdyńskiej, Rataje i Golęcin. Do POSiR należą też kąpieliska: Rusałka, Kiekrz, Krzyżowniki oraz Strzeszynek. Są one zarządzane przez dzierżawców – informuje w przesłanym komunikacie Hanna Surma, rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta.

Według nieoficjalnych informacji powodem odwołania Madońskiego z szefa POSiR są wyniki kontroli jednostki dotyczące finansów i realizacji inwestycji.

Obowiązki p.o. dyrektora POSiR przejął dotychczasowy zastępca Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznań Maraton i Półmaraton. Będzie on kierował jednostką do czasu powołania nowego dyrektora.


R E K L A M A

Komentarze (1)

11-06-2018 17:31:07
ania
Pani rzecznik powinna podac powod odwolania ze stanowiska dyrektora, czy mieszkancy nie moga wiedziec za co wylecial ? Dlaczego mamy sie domyslac ?, trzeba nazywac rzeczy po imieniu. Co to znaczy utrata zaufania przez prezydenta ? Stracil stanowisko i trzeba podac dlaczego, my placimy penje tym ludziom a wiec to nam sie nalezy wyjasnienie a nie jeszcze do konca krycie powodow i niedomowienia. Ciekawe, ze od 2013 roku przez 5 lat bylo cacy a teraz finanse sie nie zgadzaja ? Rece opadaja na brak rzetelnej informacji ze strony rzecznika UM.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: