Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tabletki na powiększenie penisa zamiast strony internetowej Rady Osiedla Św. Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tabletki na powiększenie penisa zamiast strony internetowej Rady Osiedla Św. Łazarz
10-05-2017 03:24   Janusz Ludwiczak
"Jak powiększyłem penisa w 3 miesiące", "Member XXL - gdzie kupić?" – takie informacje można wyczytać na stronie internetowej Rady Osiedla Św. Łazarz.

www.naszlazarz.pl - to oficjalna strona internetowa Rady Osiedla Święty Łazarz. Była przynajmniej jeszcze kilka miesięcy temu. Zamiast informacji o osobach, które zasiadają w łazarskim samorządzie pomocniczym miasta Poznania, projektach uchwał, porządku obrad sesji czy biuletynu "Wieści Łazarskie" możemy znaleźć opinie, wady i zalety tabletek na powiększanie penisa!!

"Jak powiększyłem penisa w 3 miesiące. Jakiś czas temu miałem poważny problem ze swoim członkiem. Z kobietami układało mi się średnio i to wszystko powodowało powstanie sporego kompleksu. Przyznajcie sami, że 11cm we wzwodzie to dość słaby wynik [...]" – czytamy na stronie internetowej Rady Osiedla Św. Łazarz.

Strona internetowa www.naszlazarz.pl nie była aktualizowana przynajmniej od jesieni 2013 roku. Radzie Osiedla Św. Łazarz już w marcu 2014 roku sygnalizowaliśmy: "Kiepska aktualizacja własnej strony internetowej naszlazarz.pl oraz portalu osiedlowego na łamach serwisu poznan.pl/osiedla. Za rzadko redagowany profil na Facebooku".

"NASZLAZARZ.PL – nowy serwis internetowy powstał z myślą o mieszkańcach naszego rozległego fyrtla, tworzy okazję do polepszenia komunikacji. Już od października oprócz aktualności znajdziemy informacje o historii Łazarz i jego mieszkańców, dowiemy się więcej o Radzie Osiedla Św. Łazarz i jej działalności, pobierzemy dokumenty. Serwis będzie uzupełniał treści, które przekazywane są na łamach Wieści Łazarskich. Niewątpliwa zaletą jest możliwość zdecydowanego zwiększenia częstotliwości w komunikacji i dużo szybszego raportowania mieszkańcom. Łazarscy radni ufają, że za jego pomocą będą mogli przekazywać więcej aktualnych, często bardzo istotnych informacji" – pisał Marcin Tomczak, radny poprzedniej kadencji na łamach "Wieści Łazarskich" (numer 32).

Strona internetowa Rady Osiedla Św. Łazarz powstała we wrześniu 2012 roku. Jej stworzenie i obsługa kosztowała kilka tysięcy złotych. Ile? Tego nie wiadomo. Witrynę wykonała prywatna firma.

Rada Osiedla Św. Łazarz przegapiła przedłużenie domeny www.naszlazarz.pl , czego skutkiem są informacje o tabletkach na przedłużenie penisa.

"Wypadek" przy pracy. Niedługo będzie nowa domena – komentuje krótko Maria Łazarz, przewodnicząca Zarządu Osiedla Święty Łazarz.

Za to u nas relacje z posiedzeń Rady Osiedla Św. Łazarz, frekwencje radnych, projekty uchwał i porządek obrad najbliższej sesji zawsze można znaleźć w serwisie: www.radaosiedla.lazarz.pl. Dodajmy, że portal lazarz.pl nie otrzymuje żadnej dotacji od Rady Osiedla Św. Łazarz ani Miasta Poznań, a informacje staramy się przedstawiać Państwu zawsze rzetelnie i na bieżąco.


R E K L A M A

Komentarze (17)

29-01-2018 14:26:04
Pieszy Miejski
Jakiś cud, zmienili zdjęcie.
13-01-2018 07:54:30
Pieszy Miejski
Czyli bym dobrze rozumiał: na prywatnym profilu FB z nazwą RO,ze zdjęciem przystanku niespełniającego norm co do szerokości, jest link do prywatnej strony niby RO,gdzie jest reklama powiększenia penisa, zamiast linku do batalii prowadzonej przez RO o powiększenie przystanku by mieszkańcy mogli bezpiecznie korzystać z komunikacji miejskiej?
18-12-2017 16:59:29
?
Jaka jest nowa domena
11-05-2017 13:00:22
Seba
https://web.archive.org/web/20160708110341/http://www.naszlazarz.pl:80/
10-05-2017 19:42:35
M.
"Po komentarzu widać że ostatni normalny nie potrafi dowiedzieć się co robi naprawde Rada Osiedla.Zapraszam na Sesje,do lektury oficjalnych dokumentów bo wtedy będzie kolega mógł ocenić rzetelność mojej pracy społecznej." Praca przestaje być społeczną w momencie pobrania za nią wynagrodzenia. Rozumiem zwrot kosztów za telefon, ale obecnie pakiety bez limitów to są kwoty kilkudziesięciu złotych/miesiąc. Rozumiem też, że czasami trzeba "służbowo" gdzieś podjechać i zwrot kosztów jak najbardziej się należy. Ale jak jest to faktycznie rozliczane (dokumentacja?) i dlaczego co miesiąc to jest ta sama kwota (850zł)? Dosyć często mam do czynienia z radą innego osiedla, oddalonego od centrum. Mogłoby się wydawać, że tamta rada będzie miała większe trudności ze skontaktowaniem się z mieszkańcami. A jednak nie - w ciągu ostatnich dwóch lat powstalo kilkanaście gablot, w których na bieżąco zamieszczane są informacje i ogłoszenia. Na maile otrzymuję odpowiedzi najpóźniej następnego dnia (w przypadku naszej rady nigdy nie doczekałam się żadnej odpowiedzi), działa strona internetowa i FB.
10-05-2017 18:21:21
mieszkankalazarza
Strona internetowa reprezentująca działalność rady Łazarza nie może być finansowana z prywatnych pieniędzy!!! Jest to oficjalna strona, na której podawane są informacje z działalności rady do publicznej wiadomości. Wszystko musi być legalne i zarazem odpowiedzialne. Internauci mają prawo na podstawie informacji ze strony rozliczyć działalność rady nawet przed sądem. Pani Maria Łazarz może prowadzić prywatną stronę za własne pieniądze,na której będzie informowała co ugotowała dzisiaj na obiad lub czy udało jej się kupić ładną marchewkę na Rynku Łazarskim.
10-05-2017 17:04:44
emeryt
Facetowi można powiedzieć kończ waść wstydu oszczędż.
10-05-2017 16:34:05
Negatyw
Pani Łazarz ma generalnie w większości wpadki...
10-05-2017 15:54:51
Bratt
Może jakieś konkrety pani Mario, bo takie ktoś, coś, robi gdzieś tam, wiem ale nie powiem to mozna sobie gadać żeby odwrócić uwagę od swoich sprawek np przyznanie własnej córce dotacji
10-05-2017 15:20:47
mieszkaniec
Do pani Marii Łazarz. Prywatna strona? To czemu pidawana jest na profilu rady oiedla na facebooku, w bipie i w Wiesciach Łazarskich? Pamiętam tą stronę. Nosiła ona nazwe Rada Osiedla Święty Łazarz. Może czas przejsć na emeryturę a nie brać ciągle 12 srog za ogon. Rada osiedla SM nie wystarczy? No tak tu dietka tam dietka...
10-05-2017 15:12:15
REDAKCJA
@M.Łazarz: Gdybym kandydował nie mógłbym prowadzić niezależby portal i informować mieszkańców i czytelników rzetelnie o pracach rady osiedla i przedstawiania faktów takimi jakimi są. Pozdrawiam
10-05-2017 14:32:28
ostatni porąbany
@ M.Łazarz Po pierwsze - proszę przestać drzeć papę. Po drugie - skieruję tffuj post do prokuratury z prośbą o lokalizację. Za podszywanie się za osoby publiczne.Trzecie to zobowiązanie Jasimczaka do wyświetlania wzorem epoubeków adresów IP.
10-05-2017 12:45:48
eka z małeki
-podaję do publicznej wiadomości nie wielkość świadczy o jakości!!!!.BARDZO smutne,że ukochany przez wszystkich serwis może odejść w niebyt!!!Oby nie skończyło się tak jak z byłym już niestety i lubianym przez ogół RADIEM MERKURY.Szanuję decyzje osób,które ze środków prywatnych sponsorowały funkcjonowanie SERWISU!!!No cóż będziemy musieli podłączyć się jako BIEDOTA miejska do innego serwisu dzielnicowego----mam wielką nadzieję że do tego nie dojdzie!!!Stary niestety i ślepnący nieuchronnie!!! EKA z MAŁEKI
10-05-2017 11:33:28
M.Łazarz
Po komentarzu widać że ostatni normalny nie potrafi dowiedzieć się co robi naprawde Rada Osiedla.Zapraszam na Sesje,do lektury oficjalnych dokumentów bo wtedy będzie kolega mógł ocenić rzetelność mojej pracy społecznej. Prowadzic prywatny portal i pisać o tym co zrobiliśmy jest dużo łatwiej,Zapraszam do kandydowania do Rady, szkoda że pan J.Ludwiczak nie skorzystał z tej możliwości.A ponownie przypominam że serwis naszlazarz to prywatna strona byłej Rady i radnych i nie było moim obowiązkiem opłacać czyjąś prywatną stronę.Do komentarza bez takich świństw jak na stronie radnych" - Niektórzy wysoko tutaj oceniani robią naprawdę duże "świństwa" w ukryciu i nikt ich nie napiętnuje .Ale to nie mój [problem, nie oceriam po pozorach.Pozdrawiam serdecznie.
10-05-2017 11:27:59
xxx
I pod koniec kadencji powtórka z rozrywki. może to w ramach podsumowania jak ch..owa była rada w danej kadencji.
10-05-2017 09:38:57
Ostatni normalny
Brawo Janusz! Twoja strona informacjami stoi. Zawsze na bieżąco, rzetelnie i z dużym szacunkiem dla prawdy. I bez takich świństw jak na stronie radnych. Maria Łazarz do dymisji - niestety za takie błędy trzeba płacić głową. "Wypadek przy pracy?" Nie sądzę... raczej kolejna zaniedbana sprawa.
10-05-2017 08:37:07
M.Łazarz
NASZLAZARZ.PL –serwis internetowy ZOSTAŁ WYKONANY Z PRYWATNYCH ŚRODKÓW RADNYCH POPRZEDNIEJ KADENCJI.OSOBY KTÓRE PROWADZIŁY SERWIS NIE SĄ JUŻ RADNYMI OSIEDLOWYMI. DOMENĘ OPŁACANO W POPRZEDNICH LATACH Z PRYWATNYCH ŚRODKÓW CHOCIAŻ NIE BYŁA ONA WYKORZYSTYWANA PRZEZ OBECNĄ RADĘ. MAMY W PLANACH URUCHOMIENIE NOWEJ STRONY OSIEDLA ,TAKŻE WYKONANEJ BEZ UDZIAŁU ŚRODKÓW PUBLICZNYCH KTÓRA BĘDZIE ZAWIERAĆ KOMUNIKATY RADY, DOKUMENTY I UCHWAŁY.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: