Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Chociszewskiego powstał nowy przystanek - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Chociszewskiego powstał nowy przystanek
09-04-2017 00:43   Janusz Ludwiczak
Autobusy linii nr 64 zatrzymują się już na przystankach "Szymborska" w stałych lokalizacjach. Po zakończeniu remontu chodnika na ul. Chociszewskiego przystanek w kierunku os. Kopernika został przesunięty w stronę ulicy Reymonta.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego uruchomione zostały przystanki "Szymborska" w stałych lokalizacjach. Przystanek w kierunku ulicy Kasprzaka powrócił na swoje stałe miejsce. Natomiast ten w stronę przeciwną - w kierunku pętli Kacza został przesunięty o ok. 15 metrów i znajduje się teraz przy wejściu do budynku przy ul. Chociszewskiego 35.

Lokalizacja przystanku została przesunięta bliżej ul. Szymborskiej na wniosek ZTM. Rada Osiedla opiniowała projekt w ubiegłym roku. Zmiany podyktowane są nieprzystosowaniem przystanku do obecnej długości autobusów tej linii – wyjaśnia Maria Łazarz, przewodnicząca Zarządu Osiedla Św. Łazarz.

Dodajmy, że od października trwa przebudowa ulicy Chociszewskiego. Za 1,5 mln zł remontowane są chodniki na całej ulicy - od Kasprzaka do Reymonta. Pojawi się tutaj również nowa zieleń. Zakończenie prac przewidziano jesienią.


R E K L A M A

Komentarze (3)

10-04-2017 22:09:11
Soplica
Przystanek postawiono przy nr 36. Mieszkałem kiedyś na Chociszewskiego po stronie nieparzystej, stąd układ budynków pomaga od razu do wychwycenia pomyłki.
09-04-2017 23:15:29
Ktos
Gdzie masz opóźnienie? listopad 2017 za ponad pół roku a skończą pewnie w czerwcu
09-04-2017 07:38:58
Eden12
Autobusy mieściły się na poprzednjm przystanku ,bo sprawdzalem ale jak zwykle komuś z rady nie pasowało?A co do remontu oj jeszcze dlugo będziemy czekać.Już jest opóźnienie!A pracownicy firmy odpowiedzialnej za modernizację mają czaaas!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: