Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biedronki ani Lidla pod Kaponierą nie będzie – miasto szuka najemców - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biedronki ani Lidla pod Kaponierą nie będzie – miasto szuka najemców
30-11-2016 00:39   Janusz Ludwiczak
ZKZL ogłosił przetarg na wynajem sześciu lokali w przejściu podziemnym pod Rondem Kaponiera oraz przy stacji PeSTki.

Do zagospodarowania jest sześć lokali znajdujących się na poziomach –1 i –2 o powierzchni od 76 do 500 metrów kwadratowych.

Preferowane będą oferty, które spowodują, że ten niezwykły obiekt będzie funkcjonalny i przyjazny poznaniakom. Jego funkcję komercyjną warunkuje fakt, że przede wszystkim jest to ważny węzeł komunikacyjny – wyjaśnia Magdalena Gościńska, rzecznik Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

ZKZL na oferty przyszłych najemców czeka do 20 grudnia. Wiadomo, że nie będzie tam Biedronki, Lidla ani innego dyskontu, jednak...

Musimy sprawić, by poznaniacy przesiadając się na Kaponierze z autobusu do tramwaju z przyjemnością skorzystali z możliwości kupienia pod rondem kubka kawy na wynos, zjedzenia szybkiego śniadania, czy zaopatrzenia się w ulubioną gazetę – przekonuje Magdalena Gościńska z ZKZL.

Kolejnym etapem będzie uruchomienie pod Kaponierą parkingu dla 250 aut. Jego organizacja i obsługa zlecona zostanie operatorowi wyłonionemu w przetargu, który zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku.


Komentarze (4)

01-12-2016 12:56:58
tonny
Założe się, że będzie tam Żabka.
01-12-2016 12:40:39
pik
Niech będzie DINO nie jest za duże.Na Kaponierze w sam raz.
30-11-2016 10:36:36
as
Biedronki ani Lidla pod Kaponierą nie będzie, bedzie za to Netto xDDD
30-11-2016 02:13:47
poznanianka
Przekroczyłam , spacerując pod Kaponierą. Poziom - 1 bardzo ładnie się prezentuje.Dobrze dobrane kolory, estetycznie i co b. w a ż n e przestrzennie. To są bardzo ważne atuty. Czytelne ,również ważne informacje i oznaczenia .UŁatwia odczytanie i poruszanie się.A miłym zaskoczeniem był bardzo miły pan informujący zagubionych jak przejśc na dalszą trasę.- 2 bez zastrzeżeń. T e r a z spieszącym sie przechodniom gorący kubek kawy i mała kanapka.K i o s k z prasą. Toalety są. To nie dawna podziemna Kaponiera.U t r z y m a ć czystość , oby nie wstydzić się jako mieszkańcy tego newralgicznego miejsca.
Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: