Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza"
29-10-2016 00:37   Janusz Ludwiczak
Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców był gościem inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza".

Zaledwie 12 osób uczestniczyło w pierwszym spotkaniu "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza", które odbyło się w piątkowy wieczór w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" przy ul. Dmowskiego.

Podczas inauguracyjnego spotkania zatytułowanego "Przerwany mecz" Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań opowiadał o meczu Kolejorza z Pogonią Szczecin, który został rozegrany 2 kwietnia 2005 roku. W 37. minucie ponad 14 tysięcy kibiców przybyłych na spotkanie zaczęło szemrać, po czym rozległ się okrzyk: "Minuta ciszy, Kolejorz, minuta ciszy!”. Piłkarze słysząc to przerwali mecz. Wkrótce rozległ się gwizdek sędziego. Po otrzymaniu wiadomości o tym, że papież Jan Paweł II nie żyje mecz został przerwany.

W trakcie inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" Radosław Majchrzak odniósł się również do sprawy prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i zaprzestania dofinansowania przez miasto dowozu kibiców drużyn gości spod stadionu na mecze.

Kolejne spotkanie "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" odbędzie się 9 listopada o godz. 17:30 w Klubie Osiedlowym "Krąg" pod hasłem "Laski i Laskarze" – będzie ono poświęcone 90. rocznicy powstania Polskiego Związku Hokeja na trawie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury" - Turcja

21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom:
"Legendy polskie – występ patriotyczny" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 39

22

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dzień myśli braterskiej
- koncert piosenki turystycznej w wykonaniu Sekcji Muzycznej Szczepu Łazarz "Łazarskie Wyjce", wystawa fotograficzna Szczepu Łazarz "Na szlaku"

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Zimowy Teatrzyk Cieni" - dla dzieci szkolnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: