Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza"
29-10-2016 00:37   Janusz Ludwiczak
Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców był gościem inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza".

Zaledwie 12 osób uczestniczyło w pierwszym spotkaniu "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza", które odbyło się w piątkowy wieczór w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" przy ul. Dmowskiego.

Podczas inauguracyjnego spotkania zatytułowanego "Przerwany mecz" Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań opowiadał o meczu Kolejorza z Pogonią Szczecin, który został rozegrany 2 kwietnia 2005 roku. W 37. minucie ponad 14 tysięcy kibiców przybyłych na spotkanie zaczęło szemrać, po czym rozległ się okrzyk: "Minuta ciszy, Kolejorz, minuta ciszy!”. Piłkarze słysząc to przerwali mecz. Wkrótce rozległ się gwizdek sędziego. Po otrzymaniu wiadomości o tym, że papież Jan Paweł II nie żyje mecz został przerwany.

W trakcie inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" Radosław Majchrzak odniósł się również do sprawy prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i zaprzestania dofinansowania przez miasto dowozu kibiców drużyn gości spod stadionu na mecze.

Kolejne spotkanie "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" odbędzie się 9 listopada o godz. 17:30 w Klubie Osiedlowym "Krąg" pod hasłem "Laski i Laskarze" – będzie ono poświęcone 90. rocznicy powstania Polskiego Związku Hokeja na trawie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

04

lip

do 06-07-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczyt Bałkanów Zachodnich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: