Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przerwany mecz" zainaugurował "Łazarski Klub Przyjaciół Kolejorza"
29-10-2016 00:37   Janusz Ludwiczak
Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców był gościem inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza".

Zaledwie 12 osób uczestniczyło w pierwszym spotkaniu "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza", które odbyło się w piątkowy wieczór w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" przy ul. Dmowskiego.

Podczas inauguracyjnego spotkania zatytułowanego "Przerwany mecz" Radosław Majchrzak, wieloletni prezes klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań, obecnie prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań opowiadał o meczu Kolejorza z Pogonią Szczecin, który został rozegrany 2 kwietnia 2005 roku. W 37. minucie ponad 14 tysięcy kibiców przybyłych na spotkanie zaczęło szemrać, po czym rozległ się okrzyk: "Minuta ciszy, Kolejorz, minuta ciszy!”. Piłkarze słysząc to przerwali mecz. Wkrótce rozległ się gwizdek sędziego. Po otrzymaniu wiadomości o tym, że papież Jan Paweł II nie żyje mecz został przerwany.

W trakcie inauguracyjnego spotkania "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" Radosław Majchrzak odniósł się również do sprawy prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i zaprzestania dofinansowania przez miasto dowozu kibiców drużyn gości spod stadionu na mecze.

Kolejne spotkanie "Łazarskiego Klubu Przyjaciół Kolejorza" odbędzie się 9 listopada o godz. 17:30 w Klubie Osiedlowym "Krąg" pod hasłem "Laski i Laskarze" – będzie ono poświęcone 90. rocznicy powstania Polskiego Związku Hokeja na trawie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

gru

17:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
XLII sesja (uroczysta) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

13

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Wernisaż wystawy "Gry wojenne" Włodzimierza Pawlaka

14

gru

Rynek Łazarski
Kiermasz ozdób świątecznych
Pierniki i muzyka - zaprasza Szkoła Podstawowa nr 9
w godz. 11:00-13:00

19:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Harcerze z Poznańskiej Czarnej Trzynastki w historii Miasta Poznania" - wernisaż wystawy

15

gru

do 16-12-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Ogólnopolska Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich
pawilon 2

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: