Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ryszard Grobelny został odwołany z Rady Nadzorczej MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ryszard Grobelny został odwołany z Rady Nadzorczej MTP
12-06-2016 01:23   Janusz Ludwiczak
Były prezydent Poznania Ryszard Grobelny nie jest już członkiem Rady Nadzorczej Międzynarodowych Targów Poznańskich. Decyzję tą podjął obecny prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Zdaniem opozycji jest to polityczna zemsta m.in. za negatywne głosowanie w sprawie absolutorium.

Ryszard Grobelny był członkiem Rady Nadzorczej MTP przez 25 lat. Decyzję tą we wtorek podjął prezydent Jacek Jaśkowiak. Opozycja twierdzi, że jest to polityczna zemsta. Podczas ostatniej sesji radni Poznańskiego Ruchu Obywatelskiego, skupionego wokół byłego prezydenta byli przeciw udzieleniu absolutorium obecnemu prezydentowi.

Wskazywaliśmy szereg uchybień, m.in. opóźnienia w przebudowie ul. Dąbrowskiego. Jest to brak klasy. Prezydent Jaśkowiak nie miał odwagi by poinformować o tym osobiście Ryszarda Grobelnego i opinię publiczną – powiedziała Joanna Frankiewicz, przewodnicząca klubu radnych Poznański Ruch Obywatelski.

Rok temu w Radiu Merkury prezydent Jacek Jaśkowiak deklarował, że nie zamierza odwołać Ryszarda Grobelnego z Rady Nadzorczej MTP. Skąd więc taka zmiana?

Wyniki audytów, które otrzymałem, w szczególności w sprawie przebudowy Kaponiery, systemu ITS, estakady katowickiej czy GOAP-u pokazują, że przez te 16 lat z nadzorem miasta różnie bywało. W najbliższym czasie będę chciał podjąć kolejnych kilka decyzji personalnych – powiedział w Telewizji WTK Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Na razie nie wiadomo czy i kto zastąpi Ryszarda Grobelnego w Radzie Nadzorczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (1)

12-06-2016 08:03:03
KK Poznaniak nie lubie Grobelasa
To najwspanialsza wiadomość, jaka mogła za Jaśkowiaka wyjść. Rozmawiałem z nim osobiście 4 razy i uważam, że to zwykły kłamca!! Grobelny i jego ekipa to sami szwindlarze, ściemniacze i kombinatory. Grobelny cwaniak wiedział, że nie zostanie prezydentem wiec do sejmiku UMWW się zaciągnął. Grobelny, Jaworski, Kruszyński, Kayser, Stepien -klan Ganowiczów, Wasko, tylko po kasę przychodzili. Poznaniaków w konia robili i świecili oczkami!! Dziwię się, że redakcje mediów za darmo mu reklamę dawali. Najważniejsze jest to , że złodzieja w Poznaniu coraz mniej. Więcej opisują i inne portale i jadą z nim jak ze szmatą EWIDENTNIE widać jak poznaniacy go nienawidzą!! Kulczyk Park, EURO 2012- niedokończone inwestycje, kumoterstwo, ustawione przetargi i w Wydziale Oświaty. Może nie mamy lepszego prezydenta ale innego…. KONIEC ERY Grobelizmu czas rozliczeń.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

18:30
Łazarz
24. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: