Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"60 lat minęło" - w SP69 zorganizowano festyn charytatywny na rzecz Hospicjum Pallium - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"60 lat minęło" - w SP69 zorganizowano festyn charytatywny na rzecz Hospicjum Pallium
04-06-2016 09:02   Janusz Ludwiczak
Pokazy akrobatyczne i judo, prezentacja mody szkolnej na przestrzeni ostatnich sześciu dekad, wystawa zabytkowych samochodów, konkursy rodzinne, gry i zabawy dla dzieci – to wszystko czekało na uczestników charytatywnego festynu rodzinnego "60 lat minęło", który odbył się na rzecz Hospicjum Pallium i fundacji "Motyli wolontariat" w Szkole Podstawowej nr 69.

W piątkowe popołudnie na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 przy zbiegu ulic Jarochowskiego i Winklera odbył się rodzinny festyn charytatywny "60 lat minęło" z okazji jubileuszu placówki i 27. Dni Łazarza.

Podczas festynu na uczniów, rodziców i przybyłych mieszkańców czekały m.in. stoiska, na których można było skosztować domowych ciast czy sporządzanych na miejscu potraw z grilla. Nie brakowało również chłodnika, idealnego na piątkowy upał, babeczek czy sałatek owocowych przygotowanych przez rodziców. Można było również wyszperać coś na pchlim targu.

Na scenie odbyły się prezentacje uczniów wszystkich klas, występy chóru szkolnego, którym towarzyszyły występy taneczne oraz pokazy judo i akrobatyki czy prezentacja mody szkolnej na przestrzeni ostatnich sześciu dekad. Podczas pokazu mody można było zobaczyć w czym się chodziło w latach 70., 80. czy 90.

Głównym celem festynu była pomoc na rzecz Hospicjum Palium oraz fundacji "Motyli wolontariat".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: