Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Dni Łazarza zabawa się powtarza. W SP26 zorganizowano festyn na rzecz hospicjum dla dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Dni Łazarza zabawa się powtarza. W SP26 zorganizowano festyn na rzecz hospicjum dla dzieci
05-06-2016 02:13   Janusz Ludwiczak
Darmowe lody i wojskowa grochówka, konkurs skoków przez linkę, kiermasz książek, wypieków i prac plastycznych wychowanków świetlicy, znakowanie rowerów przez policjantów czy zwiedzanie wnętrza wozu strażackiego - to atrakcje jakie przygotowano podczas Łazarskiego Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę na boisku Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Berwińskiego.

Tradycyjnie pod hasłem "W Dni Łazarza zabawa się powtarza" odbył się festyn w "dwudziestceszóstce". Przez trzy godziny na uczniów, rodziców i nauczycieli czekały m.in. gry i zabawy uliczne, prezentacje plastyczne uczniów, kiermasz wypieków, fantów i książek, malowanie twarzy, bańki mydlane, pokazy cukiernicze czy salon fryzjerski, podczas którego uczennice mogły sprawić sobie nową fryzurę.

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych lody, watę cukrową i wojskową grochówkę. Nie zabrakło również próby bicia rekordu szkoły w podbiciach piłki i skokach przez skakankę czy mecz piłki siatkowej, w którym uczniowie zagrali z nauczycielami.

Zebrane pieniądze podczas festynu zostaną przekazane na rzecz Wielkopolskiego Hospicjum Dla Dzieci w Poznaniu. W sumie udało się zebrać 2 844,00 zł.


R E K L A M A

Komentarze (1)

05-06-2016 08:50:14
Joa
Piękne stoje Bogów Olimpu.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

17

paź

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: