Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Straż Miejska nagrodziła uczniów SP69 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Straż Miejska nagrodziła uczniów SP69
02-06-2016 14:17   redakcja, Straż Miejska
Nadia Bryczkowska i Wawrzyniec Kotwis - uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 69 zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w konkursie plastycznym "Dzieci mówią NIE w kontaktach z obcymi", który zorganizowała Straż Miejska.

Inicjatorami konkursu byli strażnicy z zespołu profilaktyki. W konkursie wzięli udział uczniowie z ośmiu szkół podstawowych. Do ścisłego finału nauczyciele zakwalifikowali 17 prac plastycznych wykonanych w szkole przez uczniów i przesłali je do siedziby Straży Miejskiej.

Techniki były dowolne - akwarela, komiks kreślony kredką, plakat, wyklejanki z papieru czy makaronu. Po burzliwych obradach Kapituły jednogłośnie wybrano 3 najciekawsze a ich autorzy otrzymali nagrody główne ufundowane przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania.

Pierwsze miejsce i tablet zdobyła Nadia Bryczkowska, uczennica III klasy Szkoły Podstawowej nr 69. Z kolei drugie miejsce i aparat fotograficzny zdobył Wawrzyniec Kotwis, również z SP69.

Nagrody wręczył w Dniu Dziecka Komendant Straży Miejskiej Waldemar Matuszewski w asyście Wartusia, maskotki poznańskich strażników.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: