Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię {GALERIA ZDJĘĆ}
21-05-2016 17:28   Janusz Ludwiczak
Przez cały weekend na MTP odbywają się targi Fit Expo, na których można zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni. Chętni mogą pod okiem instruktorów ćwiczyć fitness, zumbę czy spinning.

Na targach Fit Expo można nie tylko zapoznać z ofertami siłowni i klubami fitness, ale także zobaczyć bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia potrzebne do ćwiczeń. Chętni mogą również porozmawiać z dietetykami i ekspertami do spraw zdrowego trybu życia.

Ponad tysiąc osób ćwiczy w Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, która prowadzona jest w dziewięciu strefach: od fitness i zumby po pola dance i spinning.

Na MTP zjechali również sportowe gwiazdy. Zwiedzający mogą się spotkać m.in. z Szymonem Ładą - Mistrzem Świata 2014 w kulturystyce w kategorii 95 kg, Piotrem Gruszką - reprezentantem Polski w siatkówce, multimedalistą Patrykiem Szypułą czy Hubertem Kulczyńskim - Wicemistrszem Świata w kulturystyce.

Targi Fit Expo można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00 w pawilonach 7, 7a, 8 i 8a (czteropak). Bilety wstępu kosztują 5 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: