Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zumba pod Areną {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zumba pod Areną {WIDEO}
02-08-2015 19:21   Janusz Ludwiczak
W każde niedzielne przedpołudnie w Parku Kasprowicza odbywają się zajęcia zumby, w których biorą udział nie tylko panie, ale również mężczyźni.

Co tydzień, w każdą niedzielę przy Arenie odbywa się "Zumba w parku", jeden z nagrodzonych projektów nagrodzonych w konkursie "Centrum Warte Poznania". Podobnie było 2 sierpnia, gdzie o godz. 10 do Parku Kasprowicza przybyło ok. 50 osób chcących nie tylko spalić kalorie, ale miło spędzić czas w niedzielne przedpołudnie. Co ciekawe wśród uczestników nie zabrakło panów. Zumbę ćwiczyło trzech mężczyzn.

Namówiły mnie przyjaciółki. To doskonała forma wysiłku. Będę przychodzić częściej. Fajna i ciekawa inicjatywa, częściej typu akcje powinny się odbywać. Spróbuje namówić swoich znajomych, już zapowiedział się mój kolega – objaśnia Patryk Wegner.

A dlaczego warto ćwiczyć zumbę?

Jestem tutaj już drugi raz. Zumba daje dużo radości, jest to świetna forma ruchu, przez zabawę, można lepiej się wyżyć niż na siłowni – sądzi Aleksandra Wienckiewicz.

Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska, wykwalifikowana instruktorka.

Zumba to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich z fitnessem. Oprócz spalania kalorii wydzielają się endorfiny. Ćwiczyć może każdy niezależnie od wieku. Na nasze zajęcia przychodzą nawet panie, które mają 72 lata. Nie trzeba się uczyć kroków, bo tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę – mówi Klaudia Nierychlewska, instruktorka zumby.

Zumba to nie tylko zabawa, ale też świetna forma aktywności ruchowej, która pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i spalaniu zbędnych kalorii. Już godzina ćwiczeń pozwala spalić nawet 600 kalorii – dodaje Klaudia Nierychlewska.

Zajęcia zumby w Parku Kasprowicza odbywać będą się w każdą niedzielę do końca sierpnia w godz. od 10:00 do 11:00 na polanie przy hali Arena. Chętni powinni przyjść w wygodnym stroju sportowym obuwiu, z 1,5-litrową butelką wody mineralnej i ręcznikiem.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (2)

02-08-2015 21:14:47
Zenon Kubiak
do ja: Zapraszamy za tydzień. Zajęcia są w każdą niedzielę o godz. 10 aż do końca sierpnia.
02-08-2015 20:09:41
ja
wow to bym wpadł gdybym wiedział wczesniej
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: