Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powstaje Mapa Potrzeb Lokalnych. Będzie można porozmawiać o problemach Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powstaje Mapa Potrzeb Lokalnych. Będzie można porozmawiać o problemach Łazarza
05-05-2016 00:44   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Dobiega końca badanie jakości przestrzeni - geoankiety, której wyniki posłużą do opracowania Mapy Potrzeb Lokalnych śródmieścia Poznania. Uwagi mieszkańców, mogą przyczynić się do podniesienia atrakcyjności centrum miasta.

Identyfikacja potrzeb i problemów lokalnych społeczności to główny cel powstałej właśnie Mapy Potrzeb Lokalnych, która jest jednym z elementów Programu dla Śródmieścia. Do czwartku włącznie za pomocą geoankiety mieszkańcy mogą zgłaszać swoje opinie i doświadczenia związane z przestrzenią Śródmieścia. Badanie dotyczy również Łazarza.

W czwartek, 19 maja o godz. 17:30 w Inkubaturze Kultury Pireus przy ul. Głogowskiej 35 (narożnik Gąsiorowskich) odbędą się warsztaty z mieszkańcami, podczas których sformułowane zostaną zadania do przyszłorocznej realizacji projektu.

Mapa Potrzeb Lokalnych jest elementem Programu dla Śródmieścia. Celem jej stworzenia jest identyfikacja potrzeb i problemów jakie zauważają w swoim otoczeniu społeczności lokalne związane z poprawą jakości przestrzeni i życia na terenie śródmieścia. Te działania będą pomocne w realizacji lokalnych potrzeb i usprawnień takich jak nowe ławki i stojaki rowerowe, skwery czy udogodnienia dla niepełnosprawnych. Zaangażowanie w proces dużej liczby mieszkańców pozwoli na identyfikację i wskazanie najpilniejszych oczekiwań społecznych. Wykorzystane narzędzie jest elementem projektu naukowego, realizowanego przez Centrum Badań Metropolitalnych.

ZOBACZ TAKŻE: W ciągu 30 lat Łazarz wyludni się o 11,4 tysiące mieszkańców


Komentarze (1)

05-05-2016 17:09:47
morlock
Kto za to płaci, ile kosztuje i dlaczego przypomina wizytę u psychoterapeuty głupszego od pacjenta? To wyciąganie pieniędzy z naszych podatków. Nic nie produkuje, sprzedaje powietrze i generuje koszty. Niech sieć ślusarni założą z profilem forsowania zamków najnowszych modeli aut. Wtedy powiem że pieniądze nie zostały w błoto wywalone. I złodziej zarobi i policja. Ps. Układajta se pączki zdechłych tulipanów w dowolne wzory byle nie narażać miejskiej kasy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

18:30
Łazarz
24. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: