Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kasprzaka wciąż nieprzejezdna. Autobusy linii nr 64 jadą objazdem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kasprzaka wciąż nieprzejezdna. Autobusy linii nr 64 jadą objazdem
24-04-2016 12:03   Janusz Ludwiczak
Z powodu awarii wodociągowej nieprzejezdna jest ulica Kasprzaka pomiędzy Chociszewskiego a Potworowskiego. Autobusy linii nr 64 w kierunku Sołacza jadą objazdem przez Jarochowskiego i Wyspiańskiego, w stronę przeciwną przez Wyspiańskiego, Głogowską i Chociszewskiego.

W sobotni poranek doszło do awarii przyłącza wodnego na ul. Kasprzaka, na wysokości posesji nr 30 (przy przystanku autobusowym). Przez cały dzień, do późnego wieczora awarię usuwali pracownicy pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Na szczęście okoliczni mieszkańcy nie zostali pozbawieni wody w swoich kranach.

Nadal nieprzejezdna jest ulica Kasprzaka, na odcinku od Chociszewskiego do Potworowskiego.

Objazdami kursują autobusy linii nr 64. W kierunku Strzeszyna Greckiego "64" skierowano objazdem ulicami: Chociszewskiego, Jarochowskiego, Wyspiańskiego i Matejki. Na trasie objazdu utworzono przystanki: na ul. Jarochowskiego - za skrzyżowaniem z Chociszewskiego), na ul. Jarochowskiego przy szpitalu Św. Rodziny oraz na ul. Matejki - pomiędzy Berwińskiego i Wyspiańskiego (na wysokości Radia Merkury).

W stronę przeciwną trasę objazdową dla linii nr 64 poprowadzono przez Matejki, Wyspiańskiego, Głogowską i Chociszewskiego. Autobusy zatrzymują się na tymczasowych przystankach: na ul. Głogowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Sczanieckiej oraz na ul. Chociszewskiego za skrzyżowaniem z ul. Kasprzaka.

Nieczynne są przystanki: "Chociszewskiego" (stały, w obu kierunkach), " Sczanieckiej" na ul. Matejki oraz "Wyspiańskiego" na ul. Matejki w kierunku w kierunku ul. Grunwaldzkiej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: