Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kasprzaka wciąż nieprzejezdna. Autobusy linii nr 64 jadą objazdem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kasprzaka wciąż nieprzejezdna. Autobusy linii nr 64 jadą objazdem
24-04-2016 12:03   Janusz Ludwiczak
Z powodu awarii wodociągowej nieprzejezdna jest ulica Kasprzaka pomiędzy Chociszewskiego a Potworowskiego. Autobusy linii nr 64 w kierunku Sołacza jadą objazdem przez Jarochowskiego i Wyspiańskiego, w stronę przeciwną przez Wyspiańskiego, Głogowską i Chociszewskiego.

W sobotni poranek doszło do awarii przyłącza wodnego na ul. Kasprzaka, na wysokości posesji nr 30 (przy przystanku autobusowym). Przez cały dzień, do późnego wieczora awarię usuwali pracownicy pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Na szczęście okoliczni mieszkańcy nie zostali pozbawieni wody w swoich kranach.

Nadal nieprzejezdna jest ulica Kasprzaka, na odcinku od Chociszewskiego do Potworowskiego.

Objazdami kursują autobusy linii nr 64. W kierunku Strzeszyna Greckiego "64" skierowano objazdem ulicami: Chociszewskiego, Jarochowskiego, Wyspiańskiego i Matejki. Na trasie objazdu utworzono przystanki: na ul. Jarochowskiego - za skrzyżowaniem z Chociszewskiego), na ul. Jarochowskiego przy szpitalu Św. Rodziny oraz na ul. Matejki - pomiędzy Berwińskiego i Wyspiańskiego (na wysokości Radia Merkury).

W stronę przeciwną trasę objazdową dla linii nr 64 poprowadzono przez Matejki, Wyspiańskiego, Głogowską i Chociszewskiego. Autobusy zatrzymują się na tymczasowych przystankach: na ul. Głogowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Sczanieckiej oraz na ul. Chociszewskiego za skrzyżowaniem z ul. Kasprzaka.

Nieczynne są przystanki: "Chociszewskiego" (stały, w obu kierunkach), " Sczanieckiej" na ul. Matejki oraz "Wyspiańskiego" na ul. Matejki w kierunku w kierunku ul. Grunwaldzkiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: