Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Kasprzaka. Autobusy "64" jeżdżą objazdem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Kasprzaka. Autobusy "64" jeżdżą objazdem
23-04-2016 13:14   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Kasprzaka doszło do awarii przyłącza wodnego. Dla ruchu ulica kołowego zamknięta została ulica Kasprzaka pomiędzy Potworowskiego a Chociszewskiego. Objazdem kursują autobusy linii nr 64.

Ok. godz. 7 doszło do awarii przyłącza wodnego na ul. Kasprzaka, na wysokości posesji nr 30 (przy przystanku autobusowym). Na miejscu pracują pracownicy pogotowia wodno-kanalizacyjnego, którzy usuwają awarię.

Nieprzejezdna jest ulica Kasprzaka, na odcinku od Chociszewskiego do Potworowskiego.

Objazdami kursują autobusy linii nr 64. W kierunku Strzeszyna Greckiego "64" skierowano objazdem ulicami: Chociszewskiego, Jarochowskiego, Wyspiańskiego i Matejki. Na trasie objazdu utworzono przystanki: na ul. Jarochowskiego - za skrzyżowaniem z Chociszewskiego), na ul. Jarochowskiego przy szpitalu Św. Rodziny oraz na ul. Matejki - pomiędzy Berwińskiego i Wyspiańskiego (na wysokości Radia Merkury).

W stronę przeciwną trasę objazdową dla linii nr 64 poprowadzono przez Matejki, Wyspiańskiego, Głogowską i Chociszewskiego. Autobusy zatrzymują się na tymczasowych przystankach: na ul. Głogowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Sczanieckiej oraz na ul. Chociszewskiego za skrzyżowaniem z ul. Kasprzaka.

Nieczynne są przystanki: "Chociszewskiego" (stały, w obu kierunkach), " Sczanieckiej" na ul. Matejki oraz "Wyspiańskiego" na ul. Matejki w kierunku w kierunku ul.Grunwaldzkiej.

Usuwanie awarii może potrwać nawet do środy, 27 kwietnia. Okoliczni mieszkańcy nie zostali pozbawieni wody.


R E K L A M A

Komentarze (1)

23-04-2016 20:25:50
lego
Już widzę w poniedziałek rano jakie korki będą się tworzyły. Masakra.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: