Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

.:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Janusz Ludwiczak "Przyjacielem Łazarza"
W dniu 12 czerwca odbyło się zakończenie XVII Dni Łazarza. Równocześnie rozdano tytuły "Przyjaciel Łazarza". Tytuł ten przyznano także i mnie. Jestem zaskoczony otrzymaniem tej nagrody, muszę przyznać, ze nie spodziewałem się nominacji. Chciałbym podziękować wszystkim członkom kapituły, którzy głosowali za moją kandydaturą.

Cieszę się, że jest doceniana praca nad łazarską stroną internetową, jaką jest właśnie Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy. Serwis ten stworzyłem właśnie dla mieszkańców Łazarza, aby stał się on niezbędnikiem dla każdego "łazarzanina". Docelowo ŁiiD ma stać się lokalnym, łazarskim podwórkiem, który zjednoczy większość mieszkańców. Wielokrotnie zdarza się, że sąsiedzi mieszkający naprzeciwko siebie nawet nie wiedzą o sobie, nie wspomnę już o sąsiedzkich relacjach. ŁiiD miał to zmienić, miał stać się serwisem, w którym będzie można ogłosić się czy też zareklamować, ale przede wszystkim zasięgnąć ważnych informacji dotyczących czy to wykazu budek telefonicznych na Łazarzu czy też dyżurów aptek, ale i nie tylko.
Statuetka "Przyjaciela Łazarza", którą właśnie otrzymałem jeszcze bardziej zmobilizuje mnie do pracy nad Łazarskim Internetowym Informatorem Dzielnicowym. Bo jest to przecież praca dla Państwa. Cieszę się niezmiernie z faktu, że to co robię ma sens. Raz jeszcze pragnę podziękować za tytuł "Przyjaciela Łazarza".


Janusz Ludwiczak
redaktor naczelny i autor strony
.:ŁiiD->Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: