Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

.:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii torowiska bimby nie kursują ulicą Roosevelta, pomiędzy Mostem Dworcowym i Bukowską. Tramwaje linii nr 2, 3, 6, 10, 11, 12, 14 i 18 skierowane zostały objazdem przez Grunwaldzką, rondo Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską.
Janusz Ludwiczak "Przyjacielem Łazarza"
W dniu 12 czerwca odbyło się zakończenie XVII Dni Łazarza. Równocześnie rozdano tytuły "Przyjaciel Łazarza". Tytuł ten przyznano także i mnie. Jestem zaskoczony otrzymaniem tej nagrody, muszę przyznać, ze nie spodziewałem się nominacji. Chciałbym podziękować wszystkim członkom kapituły, którzy głosowali za moją kandydaturą.

Cieszę się, że jest doceniana praca nad łazarską stroną internetową, jaką jest właśnie Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy. Serwis ten stworzyłem właśnie dla mieszkańców Łazarza, aby stał się on niezbędnikiem dla każdego "łazarzanina". Docelowo ŁiiD ma stać się lokalnym, łazarskim podwórkiem, który zjednoczy większość mieszkańców. Wielokrotnie zdarza się, że sąsiedzi mieszkający naprzeciwko siebie nawet nie wiedzą o sobie, nie wspomnę już o sąsiedzkich relacjach. ŁiiD miał to zmienić, miał stać się serwisem, w którym będzie można ogłosić się czy też zareklamować, ale przede wszystkim zasięgnąć ważnych informacji dotyczących czy to wykazu budek telefonicznych na Łazarzu czy też dyżurów aptek, ale i nie tylko.
Statuetka "Przyjaciela Łazarza", którą właśnie otrzymałem jeszcze bardziej zmobilizuje mnie do pracy nad Łazarskim Internetowym Informatorem Dzielnicowym. Bo jest to przecież praca dla Państwa. Cieszę się niezmiernie z faktu, że to co robię ma sens. Raz jeszcze pragnę podziękować za tytuł "Przyjaciela Łazarza".


Janusz Ludwiczak
redaktor naczelny i autor strony
.:ŁiiD->Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: