Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 200 kotów prezentuje swoje wdzięki na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 200 kotów prezentuje swoje wdzięki na Targach
21-02-2016 01:03   Janusz Ludwiczak
W weekend w pawilonie 1 MTP odbywa się 10. jubileuszowa Międzynarodowa Wystawa Kotów, na której można zobaczyć m.in. maine coony, syberyjczyki, abisyńczyki czy bengale. Mruczki biorą również udział w kongresie kotów i kotek dorosłych oraz w wyborach na najładniejsze kociątko, kota domowego, kastrata i kota domowego.

W ramach wystawy można zobaczyć koty niezwykłych ras jak szkockie zwisłouche z klapniętymi uszkami, zwiewne tureckie angory, puchate długowłose brytyjczyki, czy czarne jak noc koty bombajskie. Nie brakuje również maine coonów, ragdolli, syberyjczyków, norweskich leśnych, krótkowłosych brytyjczyków czy bengali. Są także dachowce, czyli koty domowe.

W sumie na wystawie prezentowanych będzie ponad 200 kotów, m.in. z Austrii, Niemiec, Węgier, Białorusi i Polski. Wybierać będziemy najładniejsze kocięta, koty dorosłe, domowe i kastraty. Nagradzane będą trzy pierwsze miejsca, przyznamy w sumie 12 nagród. W ramach wystawy odbędzie się również kongres kocurów i kotek dorosłych – powiedział Jarosław Kłosiński, prezes Klubu Kota Xtreme, organizator wystawy.

Na najmłodszych organizatorzy przygotowali konkursy i malowanie twarzy. Są również stoiska z akcesoriami dla kotów oraz gadżetami i rękodziełami związanymi z mruczkami.

Koty w pawilonie 1 MTP można podziwiać jeszcze dziś w godz. od 10:00 do 17:00 (wejście przez Hol Wschodni naprzeciwko Mostu Dworcowego). Bilety normalne kosztują 10 złotych, ulgowe są o połowę tańsze, dla dzieci do lat 5 wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: