Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czworonogi, które czekają na nowy dom - wśród nich kotka z trzema łapkami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czworonogi, które czekają na nowy dom - wśród nich kotka z trzema łapkami
22-11-2015 02:15   Janusz Ludwiczak
Koty porzucone i pozostawione bez opieki czekają w Palmiarni na nowy dom. W weekend odbywa się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji.

Fundacja dla zwierząt "Animalia" wspólnie z Palmiarnią przygotowały pokaz przeznaczonych do adopcji, podczas którego można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Wśród futrzaków, które czekają na nowy dom i kochających właścicieli jest Malaga, która ma 5 lat i jest bez jednej łapki. Kotka jednak jest bardzo przyjazna. Nie brakuje również mniejszych kotków, jak trzymiesięcznego Borysa.

Są to koty znalezione na ulicach, działkach czy w piwnicy. Koty te trafiły do nas na skutek różnych nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Szukamy im nowych domów – wyjaśnia Alina Czyżykowska z Fundacji dla zwierząt "Animalia".

Podczas pokazu można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Koty, które czekają na dom będzie można zobaczyć i zaadaptować również w niedzielę w godz. od 10 do 16. Wstęp na wystawę w ramach zakupionego biletu do Palmiarni.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: