Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Maluchy z wszystkich łazarskich przedszkoli wzięły udział w pikniku hokejowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Maluchy z wszystkich łazarskich przedszkoli wzięły udział w pikniku hokejowym
09-10-2015 00:33   Janusz Ludwiczak
Slalom między pachołkami z laską i piłką hokejową, skoki przez przeszkody, rzuty do celu czy prowadzenie piłki wokół pachołków - te i inne zabawy i gry sportowe czekały podczas pikniku hokejowego, który został rozegrany na boisku WKS Grunwald przy ul. Promienistej w ramach projektu "Hokejowy zawrót głowy na Łazarzu już gotowy".

Już drugi rok łazarskie przedszkola uczestniczą w realizacji projektu "Hokejowy zawrót głowy na Łazarzu już gotowy". W czwartek na boisku Wojskowego Klubu Sportowego przy ul. Promienistej odbył się piknik hokejowy.

Przygotowaliśmy piknik hokejowy i zabawy integracyjne. Ideą projektu jest integracja łazarskich placówek i propagowanie sportów mniej znanych. Większość dzieci gra w piłkę nożną, koszykówkę albo siatkówkę. Chcieliśmy pokazać mniej znany hokej na trawie – powiedziała Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Na przedszkolaków czekało w sumie osiem konkurencji. Wśród nich były m.in. slalom między pachołkami z laską i piłką hokejową, skoki przez przeszkody połączone ze strzałem do bramki hokejowej, rzuty do celu krążkiem czy "złodziejaszek", czyli zabawa z piłką. Nie zabrakło również meczy. W grze w hokeja zmierzyły się ze sobą wszystkie przedszkola. Tutaj nie było przegranych, każda drużyna wygrywała.

W projekcie "Hokejowy zawrót głowy na Łazarzu już gotowy" biorą udział praktycznie wszystkie łazarskie przedszkola: nr 32 "Świerszczykowe Nutki" z ul. Chociszewskiego, nr 39 "Leśne Ludki" (Limanowskiego), nr 44 (Dmowskiego), nr 48 (Łukaszewicza) oraz oddziały przedszkolne ze Szkoły Podstawowej nr 26. Od września do projektu przyłączyły się dwie kolejne placówki - Przedszkole nr 25 z ul. Lodowej oraz Przedszkole nr 89 z ul. Kasprzaka.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: