Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Twister komunikacyjny, karty memo, dmuchane kostki - ZTM zachęcał do przesiadki na tramwaj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Twister komunikacyjny, karty memo, dmuchane kostki - ZTM zachęcał do przesiadki na tramwaj
20-09-2015 01:41   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Targu Śniadaniowym pojawił się Zarząd Transportu Miejskiego, którzy przez gry, zabawy i upominki zachęcał do korzystania z komunikacji miejskiej. Organizatorzy przygotowali również konkursy, w których można było wygrać kawałek pizzy, słodkiej tarty, gałki lodów czy kubek kawy.

Od środy trwa Tydzień Zrównoważonego Transportu, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do korzystania z ekologicznych środków transportu takich jak tramwaj czy rower. Z tej okazji w sobotę Zarząd Transportu Miejskiego pojawił się na Targu Śniadaniowym w Parku Kasprowicza.

Z okazji Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Parku Kasprowicza bawimy się i przygotowaliśmy różne gry: twister komunikacyjny czy karty memo. Są również dmuchane kostki, za wyrzucenie dwóch takich samych można otrzymać nagrody. W naszych konkursach do wygrania są różne smakołyki do zrealizowania tutaj na Targu Śniadaniowym. Wygrać można było talon na kawałek pizzy, słodką tartę czy porcję lodów. Ponadto informujemy o aktualnych promocjach. Chętni mogą na miejscu wyrobić kartę Peka – powiedziała Małgorzata Ratajczak z Zarządu Transportu Miejskiego.

Ponadto rowerzyści mogli zabezpieczyć swoje jednoślady. Rowery były znakowane tajnopisami, ich numery identyfikacyjne i dane właścicieli trafiają do policyjnej bazy. Nalepki mają odstraszać złodziei, a jeśli nie odstraszą, łatwiej jest kradziony rower zidentyfikować i odzyskać.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: